DS Cremonese: Po meczu porozmawiamy z Romą

Dyrektor sportowy Cremonese potwierdza zainteresowanie Felixem. Do kolejnych rozmów ma dojść jutro, po meczu obydwu zespołów.

fot. © asroma.com

Tym razem nie Shomurodov, a Felix jest osobą, która ma zwolnić miejsce dla Andrei Belottiego. Choć turyńskie Tuttosport twierdzi inaczej, donosząc o tym, że bliżej jest do transferu Uzbeka do Bologni niż Felixa do Cremonese, to inne dzienniki podają przeciwne informacje.

Według Il Romanista Roma zażądała na starcie 10 mln euro, ale strony mogą dojść do porozumienia, gdyż klub z Lombardii myśli na poważnie o sprowadzeniu młodego napastnika. Niektóre plotki donoszą, że Cremonese zaoferowało Giallorossim 7 mln euro (5 mln plus bonusy). Ma to być też jedyny klub (zainteresowane także Lecce, Salernitana i Bologna), który wziął się za temat transferu gracza na poważnie.

Zainteresowanie graczem potwierdza tymczasem Simone Giacchetta, dyrektor sportowy ekipy z Cremony. W wywiadzie dla laroma24.it mówi: „Czytam wiele plotek w gazetach. O graczu porozmawiamy z Romą jutro, po meczu”.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • scythese
    21 sierpnia 2022, 18:57

    Belotti musi mieć stalowe nerwy. Sezon rozpoczęty, a on siedzi na szpilkach.