Di Marzio: Villar o krok od Sampdorii

Po kilku tygodniach oczekiwania, wreszcie zaczyna się coś dziać w kontekście sprzedaży. Podczas gdy Veretout jest w drodze do Marsylii, swoje walizki może pakować już Villar.

fot. © asroma.com

Gonzalo Villar zostanie graczem Sampdorii. W ostatnich dniach nastąpiło przyspieszenie transakcji, a dziś – po określeniu wszystkich szczegółów – podpisy pod dokumentami mają sformalizować umowę.

Jak podaje Gianluca Di Marzio, to kwestia godzin lub dni dla ostatecznego porozumienia. Villar będzie nosił koszulkę Sampdorii w następnym sezonie Serie A.

Porozumienie między stronami zostało zawarte na podstawie wypożyczenia z prawem do wykupu ustalonym na 8 mln euro. Dziś powinno dojść do podpisów pod dokumentami, wtedy Villar uda się na testy medyczne, aby oficjalnie zostać graczem Sampdorii. Pierwszy trening z nowym klubem zaplanowany jest na poniedziałek.

W ostatnich tygodniach Hiszpan był bardzo blisko Monzy, która jednak nie sfinalizowała transakcji po znalezieniu słownego porozumienia. Roma, zmęczona czekaniem, wysłuchała propozycji Sampdorii i teraz dopina ostatnie szczegóły z liguryjskim klubem.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Mikesss
  5 sierpnia 2022, 13:06

  Cos sie zaczyna wkoncu dziac.. Perez chyba tez odejdzie. Z diawara wiadomo juz ze bedziemy musieli sie przemeczyc ale moze z tych drobnych sprzedazy uda sie zakupic jeszcze kogos do srodka lub na obrone.

 • Werewolf
  5 sierpnia 2022, 13:08

  Może znajdzie się tam przymus wykupu po 25 meczach lub utrzymaniu czy coś? Fajnie by było…

 • sirWojciechVojas
  5 sierpnia 2022, 13:17

  Oby Pinto przemycił przymus w Umowie :)

 • hako
  5 sierpnia 2022, 13:27

  Tymczasem kibice w Rzymie są zawiedzeni i wolą, by został