Di Marzio: Roma żąda 35 mln, Milan bierze czas

Zdaniem dziennikarza Roma nie ma zamiaru zejść z żądań na poziomie 35 mln euro. Milan bierze kolejną dobę na zastanowienie się czy w ogóle zainwestować w zakup Zaniolo.

fot. © asroma.com

Niecałe sześć dni pozostało Giallorossim na ewentualną sprzedaż Nicolo Zaniolo. Piłkarz w międzyczasie trenuje regularnie z kolegami, przygotowując się do ewentualnego powrotu na boisko, do którego dojdzie nie wcześniej niż w pucharowym spotkaniu z Cremonese, gdy okno transferowe będzie już zamknięte. 

Media prześcigają się wciąż w doniesieniach dotyczących oferty ze strony Milanu, ale z biegiem czasu coraz większe notowania zdobywa wypowiedź Jose Mourinho, traktująca o tym, że 24-latek zostanie w Trigorii. Jak podaje Gianluca Di Marzio, Roma żąda wciąż 35 mln euro (możliwe też włączenie bonusów, np. 30+5) i nie ma zamiaru robić najmniejszego upustu. Dodatkowo w grę wchodzi jedynie transfer definitywny lub wypożyczenie z przymusem wykupu, który nie będzie obwarowany żadnymi klauzulami. Dziennikarz podaje też, że w tej sytuacji Rossoneri poprosili o 24 godziny czasu, aby sprawdzić czy przeprowadzić taka poważną inwestycję, choć dziś nie mają zamiaru wydać tyle na piłkarza.

Alfredo Pedulla podaje z kolei, że kierownictwo Rossonerich czeka na zgodę właścicieli z USA, aby przedstawić Romie ofertę 22-24 mln euro plus bonusy z przymusem wykupu osiągalnym po spełnieniu prostszych warunków niż awans klubu do Ligi Mistrzów. Sytuacja jest rozwojowa. Zegar tyka.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Milanista92
  26 stycznia 2023, 12:00

  Wstyd mi za tych żebraków xd. Zaniolo na bank byłby lepszym graczem niż te dwie Kinder niespodzianki na prawym skrzydle, nawet gdyby grał połamany. Transfer nierealny za kwoty które podają, nie wiem czy 10 mln Amerykaniec by wygrzebał chociaż na transfery, ciężkie czasy dla włoskiej piłki.

 • Milanista92
  26 stycznia 2023, 12:01

  Podobno wisienki z premier league dają 30 mln od razu.

 • porezowy
  26 stycznia 2023, 12:05

  Jak mu Zlatan do d zajrzy to może jeszcze coś z niego będzie…

 • Cave Wolf
  26 stycznia 2023, 12:26

  I Bardzo dobrze nie jesteśmy teraz supermarket żeby Zaniolo sprzedawać za free 35mln€ i niech idzie a jak nie dadzą to niech zostanie do końca sezonu