Di Marzio: Roma oferuje kontrakt Valentiniemu

Według Gianluci Di Marzio Roma zaproponowała kontrakt obrońcy Boca Juniors. W sprawie gracza pojawiają się jednak w mediach sprzeczne doniesienia.

fot. © bocajuniors.com.ar

Pojawiają sie nowe doniesienia na temat Nicolasa Valentiniego. Argentyńczyk z włoskim paszportem ma być celem Romy na środek obrony. 

Zdaniem Gianluci Di Marzio Roma przedstawiła 23-latkowi pierwsza ofertę kontraktu. Jego aktualna umowa z Boca Juniors wygasa 31 grudnia i od 1 stycznia będzie do wzięcia za darmo. Giallorossi ufają, że transakcja zakończy się pozytywnie i mogą zdecydować się przyspieszyć transfer już na lato, płacąc mała sumę odstępnego Boca Juniors. Gracz ma zapisaną w kontrakcie klauzulę 9 mln euro, ale Argentyńczycy nie mogą żądać zbyt dużo, ze względu na kończący się kontrakt gacza. Valentini ocenia w tej chwili propozycję Romy.

Portal vocegiallorossa.it podaje inne doniesienia. Miał skontaktować się ze źródłami bliskimi piłkarzowi, które twierdzą, że nie było żadnych kontaktów ze strony Romy, aby sprowadzić gracza. Eksperci transferowi z Argentyny donoszą, że w kraju nie ma wieści na temat potencjalnego transferu gracza do stolicy Włoch.

Komentarze

  • Totnik
    2 lipca 2024, 10:04

    W to mercato chyba redaktorzy będą mieli kupe roboty nad serią " co Totnik powinien wiedzieć o … " 🤣