Di Marzio: Roma negocjuje Guela Doue i Bodarta

Według dziennikarza Ghisolfi i spółka pracują nad transferem bocznego obrońcy Rennes i bramkarza Standardu Liege.

fot. © ogcnice.com

Pierwsze tygodnie po zakończeniu sezonu nie przynoszą do tej pory konkretnych pogłosek transferowych. W związku z przybyciem Florenta Ghisolfiego z ekipą Giallorossich łączy się wielu graczy z Ligue 1, ale są to, póki co, zwyczajne plotki medialne. 

Jedne z takich doniesień serwuje Gianluca Di Marzio. Jego zdaniem Giallorossi znajdują się w fazie negocjacji by sprowadzić do stolicy Włoch Guelę Doue, 22-letniego bocznego obrońcę z Renens. Innym celem pozostaje Raoul Bellanova, ale tu wszystko zależy od wysokości żądań Torino.

Dziennikarz podaje też, że Roma znajduje się w zaawansowanej fazie negocjacji transferu Arnaud Bodarta, 26-letniego golkipera Standardu Liege. Belg wystąpił w ostatnim sezonie w 29 meczach, wpuścił 35 goli i zaliczył 5 czystych kont.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Omen
  18 czerwca 2024, 10:32

  Trochę niefajnie że to kolejny gość który będzie latał na puchar narodów Afryki, bo jest w takim samym stopniu Francuzem jak Ndicka czy Aouar.

  • kubrikson
   18 czerwca 2024, 10:51

   Kolejny PNA w Maroku od czerwca 2025, następny w 2027 też podobno między sezonami. A za 5 lat to w sumie będzie już nowy projekt tym razem budowany na talentach z krajów Beneluksu/byłej Jugosławii :d