Di Marzio: Roma może zamknąć transfer Camary

Zdaniem dziennikarza Sky Sport i eksperta mercato, Roma wybrała Camarę na piłkarza, który zastąpi w kadrze kontuzjowanego Wijnalduma. Pomocnik Olympiakosu miał już dać swoją dostępność na przenosiny do wiecznego miasta.

Po kontuzji Georginio Wijnalduma, który nie będzie zdolny do gry przez kilka miesięcy, Roma została zmuszona do interwencji w mercato, aby podarować José Mourinho kolejnego pomocnika.

Jak podaje Gianluca Di Marzio, Giallorossi pokonali konkurencję Monzy i teraz zamierzają zbliżyć się do Mady Camary. Pomocnik urodzony w 1997 roku występuje w barwach Olympiakosu i miałby zastąpić w Rzymie kontuzjowanego Giniego Wijnalduma.

Graczem zainteresowana była też Monza, która zaoferowała wypożyczenie z prawem do wykupu w przypadku utrzymania w Serie A. Roma wkroczyła do gry i jest teraz na prowadzeniu. Formułą transferu będzie zwykłe wypożyczenie. Piłkarz dał już pierwszeństwo Giallorossim.

Mady Camara, podobnie jak Amadou Diawara znajdujący się na wylocie z Romy, ma 25 lat i jest reprezentantem Gwinei. Portal transfermarkt wycenia piłkarza na 11 mln euro.

 

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • jamtaicho
  25 sierpnia 2022, 17:16

  to porównanie do Diawary jest ekstremalnie niebezpieczne

 • irekxsoberxASR
  25 sierpnia 2022, 17:26

  Pokonaliśmy w podchodach po niego Monze…tak wiec tego.

 • Kajiwara
  25 sierpnia 2022, 18:01

  Wszystko zależy od warunków na jakich ma przyjść. To ma być zwykłe łatanie dziury na szybko po kontuzji Wijnalduma, pomocnik jako 3-4 wybór po Pellegrinim, Cristante i Maticiu, a nie konkretna opcja na przyszłość. Chociaż nigdy nie widziałem go w akcji, ale skoro biły się o niego takie tuzy jak Monza, to wielkich oczekiwań nie mam.

 • edemon
  25 sierpnia 2022, 19:26

  Rozumiem, że Diawara nasikał na portret Mourinho, że w ogóle nigdy przenigdy nie mógłby zostać 5. pomocnikiem?

  • jaws
   25 sierpnia 2022, 23:50

   ostatnio jak widziałem diaware na boisku ( z rok temu?) odniosłem wrażenie, że złamał się psychicznie, coś w stylu PTSD, on już kariery nie zrobi, boi się grać.

 • samber
  25 sierpnia 2022, 19:27

  Ostatnio pomysłem na załatanie dziury po nagłej kontuzji był Vina. Delikatnie mówiąc trochę dziurawą okazała się ta łatka. Pinto potrafi robić transfery, ale z łataniem to już mu słabiej wychodzi. Ale zobaczymy, coś zrobić trzeba.