Di Marzio: Ghisolfi coraz bliżej, brakuje tylko ostatniego ok

Z Francji nadeszło potwierdzenie: Ghisolfi jest faworytem do objęcia stanowiska dyrektora sportowego Romy.

fot. © ogcnice.com

Po odejściu Tiago Pinto Roma od razu zaczęła szukać nowego dyrektora sportowego. Faworytem Giallorossich jest Florent Ghisolfi, obecny dyrektor OGC Nice.

Jak potwierdziły również francuskie media, Ghisolfi coraz bardziej zbliża się do Romy. 39-latek przygotowuje się do pożegnania z Niceą i przeprowadzki do stolicy. Brakuje jeszcze ostatniego ok, ale wszystko wskazuje na niego.

Jest ulubionym nazwiskiem zarządu Giallorossich, podczas gdy Modesto, o którym mówiło się w ostatnich tygodniach, nigdy nie otworzył się na Romę.

Dyrektor techniczny Monzy od razu dał jasno do zrozumienia, że chce zostać na kolejny rok pracując w biało-czerwonych barwach z Gallianim, dlatego Roma od razu zaczęła oceniać wiele innych profili, w tym Ghisolfiego, który jest teraz bardzo blisko.

Komentarze

 • Totnik
  11 maja 2024, 19:52

  Nie żebym nie doceniał niezłej roboty z Niceą ale czy taki żółtodziób nie znający ani rynku Calcio ani nie znający bagna w Rzymie sprawdzi się ? Dlaczego nie cwany lis Palacz ? :(

  • Omen
   11 maja 2024, 20:20

   Zdaję sobie sprawę że pewnie jesteśmy już nudni i zaczynamy niektórym działać na nerwy, ale też bardzo chciałbym Palacza.

  • majkel
   11 maja 2024, 20:31

   Co wy macie z tym Sabatinim? Cały czas pojawia się jego wątek przy newsach o DS-ie. Sabatini ma robotę, podupada na zdrowiu, więc znalazł sobie miejsce bez większych wyzwań, napisał fajną historię u nas i to tyle.

  • adrian
   11 maja 2024, 20:54

   Sam mówił w jakimś wywiadzie że już by mu zdrowie nie pozwoliło na pracę taka jak w Romie więc nie ma tematu. Zresztą on swoją historię już napisał w Romie, doceniony został po czasie. Jego następca miał wśród kibiców status niemal półboga, trochę jak Mourinho. Nie ma co się jarać nazwiskami ani skreślać tych mniej znanych. Ciesze się że bierzemy kogoś "młodego" a nie idziemy w solidność typu Petrachi.

  • Romulus
   11 maja 2024, 21:42

   Sabat był najlepszym DSem ostatniej dekady, ale dajmy mu już spokój. Jest za stary, ma za słabe zdrowie i niekoniecznie druga kadencja byłaby tak samo dobra.
   Potrzeba świeżej krwi – czy Ghisolfi to dobry wybór? Nie wiem, pożyjemy, zobaczymy, o ile plotki się potwierdzą

  • Canis
   11 maja 2024, 22:40

   Ja też należę do stronnictwa oszołomów XXI wieku i też chciałbym Palacza. Czy Walter jest za stary? Ma 69 lat. Właściciel Como ma 84 lata i mówi, że się dopiero uczy włoskiej piłki.

  • mold
   12 maja 2024, 15:24

   Ale nie wiem czy właściciel Como ma 6 wagonów towarowych Malboro na sumieniu

 • Canis
  12 maja 2024, 21:39

  Znowu jakiś Jaś Fasola krowie spod ogona wypadnięty.