Di Marzio: Brak porozumienia odnośnie zarobków

Według dziennikarza Paris Saint-Germain chce by Roma płaciła całe wynagrodzenie piłkarza, gdy ten będzie przebywał na wypożyczeniu w Rzymie. Giallorossi chcą by Francuzi opłacali połowę zarobków.

fot. © en.psg.fr

Georginio Wijnaldum powinien być kolejnym piłkarzem, który dołączy do ekipy Giallorossich. Wciąż jednak nie ma porozumienia między stronami, podają Jonh Solano i Gianluca Di Marzio.

Według tego pierwszego nie brakuje wiele by kluby się dogadały, jednak nadal nie ma osiągniętej umowy. Di Marzio podaje z kolei, że jest zgoda na wypożyczenie bez przymusu wykupu, piłkarz chce przejść do Rzymu, ale Paris Saint-Germain żąda by Giallorossi opłacili całe zarobki Holendra. Tiago Pinto z kolei proponuje udział paryskiego klubu w płaceniu połowy wynagrodzenia. Negocjacje trwają.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Adamus
  27 lipca 2022, 20:00

  Straszny twór te P$G w życiu by ten holender nie dostał takiej kasy… Jak tak bardzo chce pracować z Jose niech zrezygnuje z połowy zarobków i niech będzie transfer defintywny. Jak nie to niech się kisi w P$G

  • majkel
   27 lipca 2022, 20:05

   Odpuściłbyś 4,5 bańki żeby rok pograć sobie na wypożyczeniu? :) Wijanldum i tak podobno zszedł trochę z zarobków, jeśli wierzyć plotkom.

 • abruzzi
  27 lipca 2022, 20:11

  My mamy ten sam problem, ale w przeciwną stronę z Diawarą i mieliśmy też w przeszłości z innymi koksami typu Jesus, Facjusz, Santoniusz. Niestety.

  Choć fakt, 9 mln euro za sezon to już chora rynkowa kwota i on nawet w Anglii, będąc młodszym przecież graczem, zarabiał 6 mln, co jest już bardziej logiczne, choć i tak we Włoszech to tylko zarobki na kieszeń Juve/Interu dla takiego gracza.

 • ANTI7AZIALE
  28 lipca 2022, 03:28

  Albo zejdzie z zarobkow albo niech wyp…….!!