AS Roma
0:1
Ascoli Calcio 1898 FC

Debiut Dybali, porażka w Trigorii: ROMA – ASCOLI 0-1

Zespół Giallorossich przegrał 0-1 w towarzyskim spotkaniu z Ascoli. Debiut w nieoficjalnym meczu zaliczył Paulo Dybala.

Zespół Giallorossich przegrał w Trigorii z drugoligowym Ascoli. W zamkniętym dla mediów i kibiców sparingu podopieczni Mourinho przegrali z szóstym zespołem poprzedniego sezonu Serie B 0-1.

Jedynego gola meczu zdobył w 67 minucie Botteghin, który wykorzystał dośrodkowanie Falasco z rzutu rożnego. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom mediów, na boisku pojawił się Dybala. Tym samym Argentyńczyk zadebiutował w nieoficjalnym spotkaniu Giallorossich. Były gracz Juventusu spędził na murawie 45 minut, występując w pierwszej odsłonie gry w ofensywnym trio z El Shaarawym i Volpato.