De Rossi chce zatrzymać Kumbullę?

Według Il Messaggero Daniele De Rossi nie ma nic przeciwko zatrzymaniu Kumbulli. To stawia pod znakiem zapytania pozostanie w Rzymie Diego Llorente.

fot. © asroma.com

Wśród spraw, którymi zajmą się i o których rozmawiali wczoraj Ghisolfi oraz De Rossi, jest powrót do Trigorii piłkarzy, którzy przebywali w poprzednim sezonie na wypożyczeniach. 

Na liście znaleźli się przede wszystkim Belotti, Shomurodov, Darboe, Solbakken i Kumbulla. Jak podaje Il Messaggero, De Rossi rozmawiał z tym ostatnim, potwierdzając mu, że może zostać w Romie. W ten sposób, w kontrze do innych mediów, Il Messaggero podaje, że od Giallorossich oddala się Diego Llorente. Oczywiście dziennik zabezpiecza się, podając, że jeśli wpłyną za Albańczyka oferty nie do odrzucenia, ten zostanie sprzedany.

Kumbulla, który leczył przez pierwszą część sezonu zerwane więzadło krzyżowe, odszedł zimą na wypożyczenie do Sassuolo. W zespole zaczął grać regularnie dopiero w końcówce sezonu. Zamiast pomóc w utrzymaniu dołożył swoją cegiełkę do spadku drużyny. W meczu 36 kolejki, z Genoą, trafił do własnej bramki, przyczyniając się do porażki 1-2. Z kolei w spotkaniu 37 serii meczowej, przegranym 0-2 z Cagliar, sprokurował rzut karny.

Komentarze

 • kubrikson
  5 czerwca 2024, 11:19

  Kumbulla po prostu zdegradował Sassuolo za kopa w dzwona od Berardiego xd.

 • Frosti
  5 czerwca 2024, 11:27

  Oferty "nie do odrzucenia" za Kumbulle to w zasadzie jakiekolwiek oferty ;)

 • Totnik
  5 czerwca 2024, 11:35

  Diego Llorente gorszy ?? No nie

 • As11
  5 czerwca 2024, 12:02

  Simone Loria był o klasę lepszy niż Kumbulla. Miejmy nadzieję, że znajdzie się jakiś frajer, który uwierzy w jego „potencjał” i odkupimy w jego miejsce Llorente.

 • edemon
  5 czerwca 2024, 14:38

  Roma nie powinna robić interesów z Hellasem i PSG.

  • Youngpusseydon
   6 czerwca 2024, 16:31

   Zapomniałeś o Sassuolo xD