Co się dzieje z Karsdorpem?

Rick Karsdorp kontynuuje leczenie łąkotki lewego kolana. Gracz przebywa w Katarze, za zgodą Romy, a jutro ma wrócić do stolicy Włoch.

fot. © asroma.com

Co jasne, z powodu kontuzji Rick Karsdorp nie wziął dziś udziału w rozruchowym treningu Romy przed meczem rewanżowym z Feyenoordem. Holenderski boczny obrońca zmaga się z urazem łąkotki lewego kolana i jak dowidział się portal vocegiallorossa.it, przebywa aktualnie w Katarze, gdzie kontynuuje protokół rehabilitacyjny. 

Karsdorp otrzymał od Romy zgodę na udanie się do Kataru, gdzie kontynuuje leczeni urazu. Gracz wróci do Rzymu jutro, 20 kwietnia, tuż przed pierwszym gwizdkiem potyczki z Feyenoordem, drużyną, która go wypromowała i z której pozyskała go Romy, oddając potem tam na wypożyczenie, po długich zmaganiach gracza z zerwaniem więzadła kolana.

18 marca Roma opublikowała komunikat na temat zdrowia gracza, stwierdzając, że musiał przejść zabieg artroskopii lewego kolana, w związku z urazem łąkotki. W tym sezonie Holender zagra w 18 oficjalnych meczach Romy, 15 w Serie A i 5 w Lidze Europy. Ogółem zgromadził 987 minut.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.