CM: Roma pracuje nad Nzolą

Po fatalnej kontuzji Abrahama w meczu ze Spezią Roma szuka nowego napastnika. 

fot. © acspezia.com

Według portalu calciomercato.com, który zajmuje się plotkami transferowymi, Giallorossi wykorzystali mecz ze Spezią również do rozmów z kierownictwem tego klubu na temat M’Bali Nzoli. 

Angolijczyk powinien opuścić klub z Ligurii niezależnie od wyniku barażu z Veroną. Zdaniem portalu Giallorossi pracują nad ofertą 8,5 mln euro plus bonusy. Kwota może zostać obniżona poprzez przedłużenie wypożyczenia Shomurodova i oddanie karty jednego z młodych graczy Romy (Spezii podoba się Tahirovic). Portal podaje jednak, że Nzola nie wystarczy by wzmocnić atak Giallorossich. Klub ma też monitorować sytuację Lukaku, Moraty i Icardiego.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • majkel
  6 czerwca 2023, 10:25

  Ta, jeszcze Icardi i Lukaku :D Uwierzyłbym gdyby udało się sprzedać Abrahama. Wtedy znowu byśmy zarobili i można byłoby zrobić jakieś manewry płacowe. A sam Nzola byłby naprawdę spoko rozwiązaniem.

 • Luke
  6 czerwca 2023, 12:26

  Icardi jeżeli nie mylę się zarabia w Galatasaray milion z 9, które zarabia w PSG, a 8 płaci PSG. Chcieli się go pozbyć na siłę, dla PSG to nie jest problem płacić połowę zarobków gracza, albo jeszcze więcej. Friedkin podobno jest kumplem szejków, kiedyś w Eleven mówili, że transfer Solera z Valencji był po to, żeby Lim zarobił trochę kasy, a też jest znajomym szejków i nawet nie był potrzebny paryżanom. Kupili go chyba 35-40 baniek w geście przysługi Limowi.
  Icardi ma tę Wandę, i jest ćwierćmózgiem, ale chyba zostaje wypożyczyć jakiegoś grajka w przypadku kontuzji Abrahama a napastników raczej mało. I to był gość, który potrafił strzelać z niczego, przydałby się, mówił że chce wrócić do Włoch, a chyba jest też kumplem Dybali, bo w połowie sezonu jak sie mówiło o nim to dziennikarze już plotkowali, że go namawia na grę.

 • Ucho
  7 czerwca 2023, 09:27

  Nzola + Dia i mamy kwestie ataku zamknieta, bez Lukaki i Icardiego, ktorzy zarabiaja krocie…