Chris Smalling prowadzi Romę z największą ilością minut w sezonie

Chris Smalling to bez wątpienia jeden z filarów zespołu prowadzonego przez Jose Mourinho. Angielski obrońca wprowadza spokój w defensywie, ale też zdobywa gole i sieje zagrożenie pod bramką rywali. Uwagę zwróciło na to Corriere della Sera.

fot. © asroma.com

Chris Smalling nadal jest cennym zasobem dla Jose Mourinho, ponieważ doświadczony obrońca po raz kolejny znalazł się w czołówce zespołu z największą ilością minut spędzonych na boisku w tym sezonie.

Angielski środkowy obrońca prowadzi teraz zespół w większości rozegranych minut, donosi Corriere della Sera, z łącznie 1367 minutami w 16 meczach we wszystkich rozgrywkach. Były zawodnik Manchesteru United ma również na swoim koncie trzy ligowe gole.

Smalling przekroczył już swoją łączną liczbę minut z sezonu 20/21 – w którym cierpiał z powodu uporczywych kontuzji – i przewiduje się, że powtórzy osiągnięcie prawie 3000 minut z poprzedniego sezonu (2902 minut w 38 występach).

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • samber
    31 października 2022, 11:38

    Gra dużo, podobnie jak jego rodak, ale w odróżnieniu od Abrahama gra dobrze. Szkoda że ostatnio zawalił tego gola, ale nie można mieć o to do niego pretensji. Facet daje z siebie maksimum i ten jeden zmęczeniowy, co prawda poważny błąd, nie zmieni ogólnego pozytywnego obrazu jego występów.