Celta potwierdza osiągnięte porozumienie

Celta Vigo potwierdziła transfer Carlesa Pereza, zastrzegając, że podpis pod umową pojawi się po pomyślnym przejściu przez gracza testów medycznych. Tak jak w przypadku Villara transfer zamknie się prawdopodobnie bez przymusu wykupu.

fot. © asroma.com

Dziś Gonzalo Villar, jutro Carles Perez. Dwójka niechcianych Hiszpanów żegna się z zespołem Giallorossich, choć, jak podają media, ryzykuje powrotem po zakończeniu sezonu. Również były gracz Barcelony ma odejść na wypożyczenie bez przymusu wykupu.

Zdaniem Emanuele Zottiego Perez przejdzie do Celty Vigo na wypożyczenie za około 1 mln euro z prawem do wykupu za 10 mln euro plus bonusy. W przypadku skorzystania z opcji kupna przez hiszpański klub, transfer zamknie się na około 12 mln euro.

„RC Celta i AS Roma osiągnęły porozumienie odnośnie transferu katalońskiego napastnika, Carlesa Pereza. Podpisanie umowy przez gracza czeka na pomyślne przejście testów medycznych”, podał w komunikacie hiszpański klub.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • majkel
  8 sierpnia 2022, 18:39

  Kurczę, widziałem kiedyś podobny komunikat. Jakiś klub informował o pozyskaniu piłkarza, że się dogadali, a później drugi go skradł. Nie pamiętam większych szczegółów… :P

  • abruzzi
   8 sierpnia 2022, 18:45

   Też coś takiego pamiętam. Różnie być może :), choć mam nadzieję, że skończy się pozytywnie. Pewnie za rok znowu będziemy mieli z nim ten sam problem, ale lepsze już takie rozwiązanie niż brak rozwiązania i powiększenie klubu kokosa, w którym myślę, że będzie siedział Diawara, bo może z Coricem i tym Biandą jakoś rozwiążą umowy, bo im się kończą po sezonie.

  • majkel
   8 sierpnia 2022, 19:12

   Wiadomo, lepiej jest się ich pozbyć, przynajmniej na takich warunkach. Jest szansa, że jakimś cudem coś tam pograją i ktoś się na nich skusi. A reszta ancymonów niech gnije w Trigorii. Skoro wszystko odrzucają, może w zimie powtórzą casus Fazio i wtedy zdecydują się na odejście.

  • Barteq
   8 sierpnia 2022, 19:34

   Mam dziwne wrażenie że tym razem klub z LM nie pojawi się żeby ukraść takiego tuza jak Perez, ale pomarzyć zawsze można, wtedy może by się udało z obowiązkiem wykupu…

 • Frosti
  8 sierpnia 2022, 18:53

  W wykup Carlesa jakoś bardziej mi się chce wierzyć, niż w wykup Villara.

 • jamtaicho
  8 sierpnia 2022, 18:56

  Bo Perez coś tam grał i widzieliśmy go od czasu do czasu. Villar raczej nie grał

 • matekson
  8 sierpnia 2022, 21:44

  Powodzenia akurat on jak będzie grał to jest gwarantem tych 7-8 bramek w sezonie