CdS: Zaniolo bliżej odnowienia kontraktu

Wiele już napisano o przyszłości Nicolo Zaniolo i zapewne wiele jeszcze przed nami. To samo Corriere dello Sport, które już widziało piłkarza w barwach Juve, teraz donosi o możliwym odnowieniu kontraktu z Romą.

fot. © asroma.com

Przyszłość Nicolò Zaniolo pozostaje niepewna, mimo że do startu nowego sezonu pozostał już tylko miesiąc.

22-letni napastnik – który znajduje się w centrum wielu plotek łączących go z przeprowadzką do Juventusu – zbliża się obecnie do odnowienia kontraktu z Romą.

Stołeczny klub nie zamierza zmuszać Zaniolo do opuszczenia Trigorii i – biorąc pod uwagę, że ich żądania w stosunku do piłkarza nie zostały spełnione przez Bianconerich – teraz planuje omówić przedłużenie kontraktu po zamknięciu okienka transferowego, donosi Corriere dello Sport.

Roma ma spotkać się z otoczeniem gracza we wrześniu i porozmawiać o odnowieniu jego kontraktu z dodatkową podwyżką pensji.

Zaniolo może podobno przejść z 2,5 miliona euro do 4,5 miliona euro za sezon.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Jery
  16 lipca 2022, 13:11

  Mi to wygląda tak – redakcja CdS:
  – Ej, Pellegrini rozmawiał długo po treningu z Zaniolo, chodźcie póki nie ma jeszcze żadnego here we go od Fabrizio napiszmy że Nicolo jest bliżej podpisu nowej umowy
  – tak ale to będzie piękny zwrot akcji, a nóż nawet trafimy

  • majkel
   16 lipca 2022, 13:22

   Hehe. Oni po prostu zrobili newsa na podstawie dawnych doniesień. Że skoro nie odszedł do Juve, to napiszą o tym co uwaga, miało być też powodem do odejścia Zaniolo: czyli poinformowanie jego świty, że do wszelkich negocjacji w sprawie przedłużenia kontraktu może dojść dopiero we wrześniu. Teraz przewrócili sens tego o czym pisali wcześniej xD

  • Jery
   16 lipca 2022, 13:36

   Tak pamiętam ten news.
   Ta informacja o przedłużeniu umowy we wrześniu to ich argument obusieczny :p

  • Canis
   16 lipca 2022, 14:00

   Skoro nie odszedł do Juve, to jeszcze nie znaczy, że nie odejdzie. Wręcz przeciwnie. Osobiście uważam, że ani jego nie interesuje gra w Romie, ani on już Romy nie interesuje. Należy teraz tylko czekać aż lada dzień Juve spienięży De Ligta.

 • ddrosiu
  16 lipca 2022, 13:13

  Po cichu liczę na takie rozwiązanie, czyli przedłużenie umowy z Zaniolo, a potem jego powrót do formy:) Wciąż wierzę w tego chłopaka. A jak się nie odbuduje to trzeba będzie spróbować go wcisnąć Tottenhamowi, póki jest tam Conte

 • matekson
  16 lipca 2022, 13:23

  Oby do tego nie doszło, sprzedać za 50 i cyk 4,5 mln to bardzo dużo jak na wkład jak ma w meczu.

 • abruzzi
  16 lipca 2022, 13:27

  Jaka to jest śmieszna gazeta :) Kilka dni temu robili go w koszulce Juventusu. Ale jak się nie ma o czym pisać… to trzeba grillować temat. A może Pellegrini z Zaniolo rozmawiali o grze na playstation?

 • riss
  16 lipca 2022, 19:37

  Oby się odbudował, bo w przeciwnym razie trochę popłyniemy, -50 mln i kontrakt bardzo wysoki jak na nasze możliwości 4,5 mln, ale jest ryzyko jest zabawa.