CdS: Singo z Nzolą, idea Romy

Prawy obrońca Torino i napastnik Spezii to kolejne nazwiska łączone w ostatnich tygodniach z Romą.

fot. © asroma.com

(Corriere dello Sport – J.Aliprandi) Jakościowy prawy obrońca/wahadłowy i środkowy napastnik na miarę dwucyfrowej liczby goli. To dwie pozycje, w które trzeba będzie zainwestować na przyszły sezon, w oczekiwaniu na to co wydarzy się na spotkaniu między Jose Mourinho i Danem Friedkinem.

Roma potrzebuje wzmocnienia kadry, wydłużenia ławki i znalezienia graczy ze stałą wydajnością i lepsza niż ci, którzy zajmują obecnie swoje pozycje. Wified Singo, obrońca torino i MBala Bzona, środkowy napastnik Spezii to dwa interesujące profile, aby stworzyć jakościową ławkę i dać trenerowi zmiany na poziomie. To dwójka graczy, która ma też aprobatę Mourinho, jeśli Roma zdecyduje się przypuścić atak. Tak jak i w przypadku Davide Frattesiego z Sassuolo i Mortena Hjulmanda z Lecce.

Singo to nazwisko, które podoba się bardzo klubowi i które brano też pod uwagę w trakcie ostatniego zimowego mercato. W tej chwili zarabia 500 tys. euro za sezon, a jego umowa wygasa w 2024 roku. Mniej więcej tak samo wygląda sytuacja Nzoli, jemu również wygasa umowa w 2024 roku (700 tys. euro zarobków).

Abraham zdobył 6 bramek w 27 występach, Belotti zatrzymał się na zerze, mając na koncie 22 spotkania. Nzonla zdobył 12 goli w 23 występach ligowych i ciągnie Spezię w kierunku utrzymania, mając wpływ na 60% bramek zdobywanych przez zespół.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Taddei
  27 marca 2023, 13:31

  Wielkie tak dla Singo, co do Nzoli to wymiana na Uzbeka byłaby na plus

 • ryniek
  27 marca 2023, 13:51

  Tu trzeba szukać graczy do pierwszego składu a nie na ławkę, ale chyba Fredkiną pasuje skład który wychodzi i męczy bułę co mecz

 • porezowy
  27 marca 2023, 14:04

  Czytam Nzola, patrzę na tego papudraka Pinto i zastanawiam się dokąd to wszystko zmierza…
  Może oni nie chcą grać w tej Lidze Mistrzów?

 • Totnik
  27 marca 2023, 14:37

  Singo ciekawe nazwisko a MBallla na pewno lepszy niż Uzbek i być może lepszy niż Belot

 • Cave Wolf
  27 marca 2023, 18:54

  Uważam że wymieniona dwójka to zawodnicy ciekawi i dobry poziom prezentują więc jestem na tak chętnie bym ich Obu zobaczył w Romie myślę że mogli by podnieść poziom gry i rywalizacja w zespole by się zwiększyła

 • volt17
  28 marca 2023, 08:53

  Nzola w formie z tego sezonu to gwarancja goli. Nzola w formie z zeszłego sezonu to gwarancja dzbaństwa