CdS: Paredes z ofertą z Arabii

Według dziennika argentyński pomocnik otrzymał ofertę z Arabii, nad którą się zastanawia.

fot. © asroma.com

(Corriere dello Sport – J. Aliprandi) Leandro Paredes poprosił o czas, aby ocenić ofertę, którą otrzymał z Arabii, gdyż są to klasyczne propozycje, których nie można odrzucić.

Rebus zostanie rozwiązany najprawdopodobniej w najbliższych dniach, również by dać Romie możliwość znalezienia następcy. Roma i Leandro znaleźli się na rozdrożu i będą musieli usiąść do rozmów, jeśli pomocnik będzie nadal kuszony. Tak samo kuszony jest Aouar, który otrzymał oferty z Arabii i Kataru.

Żadnej oferty, na ten moment, nie otrzymał Smalling, który został zaoferowany prawie wszystkim, ale na tą chwilę powinien pojawić się 8 lipca na zgrupowaniu. I prawdopodobnie również z tego powodu Roma wycofała się z wyścigu po zatrudnienie Hummelsa: jeden ponad 30-latek wśród środkowych obrońców wystarczy.

Komentarze

 • Kreatos
  27 czerwca 2024, 22:20

  Jeden z tych, którzy powinni zostać. Wątpię, że uda się w tym sezonie ściągnąć kogoś, kto by posadził go na ławce, ale tam też byłby przydatny. No chyba, że Arabowie dają za niego 30 baniek.

 • samber
  27 czerwca 2024, 23:12

  Zawodnik chyba nie bardzo tu lubiany, ale naprawdę cenny. Ma swoje odpały, ale robi mega robotę na boisku. A jego charakter też jest nam potrzebny. Daniel również miał charakter bo piłkarz taki powinien być, inaczej go zjedzą.

 • delvecchio
  28 czerwca 2024, 00:46

  Leandro musi zostać

 • Omen
  28 czerwca 2024, 02:47

  Też chciałbym go w przyszłym sezonie. Pod Daniele to prawdziwy szefu na boisku.

 • Romulus
  28 czerwca 2024, 10:09

  Nie jestem jego wielkim fanem, ale dla obecnej Romy jest bardzo ważny. Nie mamy żadnego innego pomocnika o takich umiejętnościach defensywnych, a wątpię, żeby udało się ściągnąć lepszego. Więc oby został, no chyba że szejkowie rzucą absurdalną kwotę za niego

 • edemon
  28 czerwca 2024, 12:56

  Trochę za wcześnie dla niego na arabską emeryturę.

  • Technik
   30 czerwca 2024, 09:11

   Jego wysłano na ruską emeryturę, gdy miał niespełna 24 lata i z której to powrócił do wielkiego futbolu, więc…

 • riss
  28 czerwca 2024, 19:07

  Ja tam gościa lubię chodź miewa gorsze momenty gry, to umiejętności ma zdecydowanie wyższe od Cristante. Już tak czysto teoretycznie w reprezentacji Argentyny gra regularnie, a Cristante jednak raczej bąki zbija na ławce Azzurich, więc widać jednak musi być cennym graczem dla trenera. My pewnych zachwiań na boisku naturalnie nie widzimy, jednak skoro każdy trener ceni jego duży wkład w grę to musi coś w nim być.

  • Technik
   30 czerwca 2024, 09:15

   Paradoksalnie to Cristante w Romie również gra przy każdym nowym trenerze. Co nie zmienia faktu że Leo to wyższy poziom piłkarski w porównaniu do Bryana.