CdS: Mourinho zamyka Trigorię przed mediami

Na dzień przed Wielkimi Derbami Rzymu, Jose Mourinho zdecydował się zamknąć ośrodek treningowy Romy, informuje Corriere dello Sport. Portugalski trener chce zadbać o jak najlepsze warunki do przygotowania się do bardzo ważnego meczu.

fot. © asroma.com

Zaledwie dwa dni po awansie do kolejnej rundy Ligi Europy podopieczni Jose Mourinho kontynuują prace przed jutrzejszym specjalnym meczem, Derby della Capitale z Lazio Maurizio Sarriego.

Według Corriere dello Sport, Special One podjął decyzję o zamknięciu Trigorii dla wszystkich przedstawicieli mediów. Osoby z zewnątrz nie mają wstępu na obiekty treningowe Romy przed niedzielnym meczem.

Portugalski trener chce aby jego zespół przygotowywał się do kluczowego pojedynku w jak największym skupieniu. Zwycięstwo mogłoby pozwolić Romie na dalszy awans w ligowej tabeli biorą pod uwagę bezpośrednie mecze rywali.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • scythese
  5 listopada 2022, 14:32

  Bardzo dobrze. Ależ szykuje się meczycho… oby zagrali tak jak w ostatnich derbach :)

 • samber
  5 listopada 2022, 16:08

  Mou ma jakąś taką dziwną cechę, że zmobilizowanie i zagranie jednego meczu wychodzi mu lepiej niż granie ciągłe. Umie wytworzyć w zespole taką adrenalinę, ale tylko na jeden, punktowo wybrany mecz. Zobaczymy czy tym wybranym przez niego meczem będą derby.

  • Totnik
   5 listopada 2022, 19:22

   Patrząc na sytuację w tabeli to jednak trochę tych meczy "wyszło" :)