CdS: Mourinho w bliskich relacjach z Volpato

Cristian Volpato za niespełna tydzień będzie obchodził swoje 19 urodziny. Młody talent reprezentowany przez agencję Francesco Tottiego rozwija się u boku Jose Mourinho, który zdaniem CdS, jest bardzo blisko piłkarza. Volpato być może okaże się tym, kim dla Romy miał zostać Felix Afena-Gyan.

fot. © asroma.com

Pojawienie się Cristiana Volpato jako wielkiego talentu Primavery reprezentowanego przez agencję Francesco Tottiego, a następnie awans jako opcja z ławki dla Jose Mourinho zaskoczyło wszystkich w ciągu ostatniego roku.

Portugalski trener był odpowiedzialny za podarowanie Volpato szansy z pierwszą drużyną w zeszłorocznym remisie z Hellas Verona, gdzie Włoch urodzony w Australii, był autorem jednej z bramek pokazując swoją jakość, waleczność i inne cechy jako ofensywny pomocnik.

Według Corriere dello Sport, Mourinho nawiązał bliskie relacje z Volpato, stając się niczym ojciec dla 18-latka. Special One uważnie śledzi rozwój młodzieńca i wie, kiedy interweniować, udzielając wszelkich rad.

Są duże szanse, że Volpato zobaczymy w drugiej połowie w dzisiejszych Derbach Rzynu.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Adamus
  6 listopada 2022, 15:54

  Tylko niech butów mu nie kupuje bo słuch o nim zaginie

  • majkel
   6 listopada 2022, 16:10

   :)

  • Totnik
   6 listopada 2022, 16:20

   Hehe coś podobnego chciałem napisać :)

 • riss
  6 listopada 2022, 17:50

  Problem z młodymi jest taki że mają zbyt wysokie kontrakty i zaczyna im odpalać od kasy, imprezki, ciuszki, szybkie samochody…

  Jak ma poukładane w głowie będą z niego ludzi i będzie Panem piłkarzem, jak się okaże głupi jak Felix to zaprzepaści jedyną szanse na naprawdę wielką piłkę.