Oficjalnie: Jutro prezentacja Paulo Dybali

Według informacji zebranych przez Corriere dello Sport, na jutro wieczór zaplanowano prezentację Paulo Dybali przed kibicami Romy. Dziennik informuje o licznych utrudnieniach jakie mogą wystąpić w mieście w związku z wydarzeniem.

fot. © asroma.com

Roma gotów jest ogłosić oficjalnie transfer Paulo Dybali i przedstawić go swoim kibicom. W rzeczywistości prezentacja La Joya przed fanami Giallorossich, zaplanowana jest na jutro wieczór o godzinie 21:00.

Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Fendi (luksusowym domu mody, z którym podpisano niedawno dwuletnią umowę), a mianowicie przed Square Colosseum, budynku zwanym również „kwadratowym koloseum” w dzielnicy EUR.

Będą wielkie ekrany dla wielu kibiców, którzy zapełnią ulice EUR, ale też stoiska przygotowane przez Romę, gra świateł: kiedy pojawi się Dybala, który oczywiście weźmie mikrofon, by pozdrowić fanów i podziękować im za otrzymane wsparcie w pierwszym tygodniu w barwach Giallorossich.

Miejskie służby przygotowały już plan bezpieczeństwa i ruchu z powodu wydarzenia, które rozpocznie się o godzinie 21:00, a zakończy o 22:15. Komenda Policji wydała już nakaz zakazu parkowania wszelkich pojazdów, rowerów i skuterów ze względu na porządek publiczny i bezpieczeństwo związane z obecnością licznych kibiców na zewnątrz budynku oraz w jego okolicy. W związku z tym zakazane będzie wchodzenie do Viale delle Civiltà del Lavoro, Placu Koloseum i Viale Pasteur.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.