CdS: Gombar odchodzi

Gianluca Gombar, jeden z odpowiedzialnych za sektor młodzieżowych, żegna się z klubem. Kibice pamiętają go z czasów bycia menadżerem drużyny, gdy dopuścił do szóstej zmiany w meczu ze Spezią.

fot. © asroma.com

(Corriere dello Sport – R. Maida) Przebudowa dzieje się na wszystkich poziomach: Roma zmienia skórę także w sektorze młodzieżowym. Menadżer, któremu powierzono prowizorycznie zadania po odejściu Vincenzo Vergine, Gianluca Gombar, odchodzi. 

Były menadżer zespołu, który zapisał się w historii słynnymi sześcioma zmianami w meczu ze Spezią w Coppa Italia, opuści Trigorię po 11 latach. Zaczynał w erze Pallotty razem ze swoim ojcem, Guido, który zajmował się bezpieczeństwem. Na jego miejsce – w sektorze pozostają De Rossi senior jako nadzorujący i Bruno Conti, który zajmuje się najmłodszymi chłopcami – klub szuka kolejnej operacyjnej osoby. W sprawie wyboru konsultowany będzie też nowy dyrektor obszaru technicznego, Ghisolfi. Jest to dosyć pilna decyzja, gdyż w międzyczasie wielu graczy szkółki czeka na podpisanie nowych kontraktów.

Komentarze

 • Canis
  29 maja 2024, 16:25

  Najlepszą fuchę to ma Panienka z Greckiego Okienka. Pozuje do zdjęć, uczestniczy w spotkaniach towarzyskich, daje burmistrzowi (pewnie w nadziei na stadion, przecież wiadomo że tłuścioch Gualtieri nie posuwał by Baldissoniego) i jeszcze swojego kochanka chciała na dyrektora sportowego. Taka to pożyje.

  • irekxsoberxASR
   29 maja 2024, 18:59

   Canis, wszystko rozumiem ale o tym „ dawaniu „ to sobie daruj…byłeś, widziałeś? Nie żebym był hiperpoprawny bo tak nie jest ale litości są granice

  • samber
   29 maja 2024, 22:25

   Myślisz, że babka źle wykonuje swoją pracę? Może tak być, ale wolałbym konkretniejsze argumenty :)

  • volt17
   29 maja 2024, 22:33

   Canis i kloaczny komentarz na poziomie Alexa/Maxa? Zero zdziwienia, żenujące.