CdS: Como i Parma po Belottiego

Dwójka beniaminków Serie A wzięła na celownik napastnika Giallorossich, który wraca do Trigorii z wypożyczenia.

fot. © asroma.com

(Corriere dello Sport –  E.Trotta) Como chce zaskoczyć sugestywnymi transferami w ataku. I tak, po pierwszych sondażach z ostatnich tygodni, klub Cesca Fabregasa zdecydował się zintensyfikować kontakty z Anderą Belottim, którego karta jest własnością Romy. 

Kogut, który wróci do domu po wypożyczeniu do Fiorentiny, jest częścią wąskiej grupy nazwisk do ofensywy i znajduje się wśród preferowanych graczy przez kierownictwo beniaminka. Interesuje się nie tylko Como: były gracz Torino znalazł się też na celowniku Parmy, która starała się o niego też w przeszłości. Były bowiem kontakty przed transferem napastnika do Romy, ale w tamtym czasie Belotti nie chciał pójść do Serie B.

Teraz, dwa lata później, scenariusz się zmienił, gdyż tak Parma jak i Como chcą zaskoczyć. Kogut będzie jednym z głównych bohaterów zmian na pozycjach napastników w mercato.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • mold
  12 czerwca 2024, 10:55

  Zaciął się jak afrykański karabin, jeden z większych zjazdów jaki widziałem odkąd pamiętam. Rozumiem że w Torino w ostatnich latach też nie był jakimś mistrzem, ale był solidnym ligowcem a stał się właśnie napastnikiem do beniaminka.

  • Totnik
   12 czerwca 2024, 11:01

   A My zostajemy z post-połamańcem Abrahamem i potężnym Eldorem:)

  • Omen
   12 czerwca 2024, 15:57

   W sumie to nie wiem czy on pasuje do beniaminka… mogą być na tym stratni, ale w końcu to ich ryzyko :)

 • riss
  12 czerwca 2024, 16:53

  Młodszy i lepszy nie będzie, regres notuje cały czas. W dodatku ma spory kontrakt, a wygeneruje zysk kapitałowy więc myślę warto sprzedać właśnie teraz.

  • cubus
   12 czerwca 2024, 19:23

   No właśnie młodszy nie będzie a to akurat plus na napastnika w Serie A xD

 • samber
  12 czerwca 2024, 22:57

  Szkoda Belottiego bo jakoś tak poczułem do niego sympatię pomimo naprawdę słabych występów. Wygląda na uczciwego chłopaka, ale u nas mu się po prostu nie gra. Jak by nie było to ja będę go wspominał pozytywnie. Naprawę chciał u nas grać, próbował, starał się – nie wyszło. Bywa.