CdS: Atalanta i Monza zainteresowane El Shaarawy’m ale…

Według rzymskiego dziennika, napastnik Giallorossich ponownie łączony jest z kilkoma klubami. Przeszkodą dla potencjalnych zainteresowanych, jak to jest w zwyczaju w Romie, są zarobi piłkarza.

fot. © asroma.com

Przyszłość Stephana El Shaarawy’ego w stolicy Włoch pozostaje niepewna, ponieważ napastnik nadal jest łączony z innymi klubami Serie A.

Według Corriere dello Sport, Atalanta i Monza to główni kandydaci, którzy próbują ocenić wykonalność transferu z udziałem byłego piłkarza Milanu.

Jednocześnie gazeta twierdzi, że oba zespoły nie są w stanie spełnić oczekiwań Romy.

El Shaarawy’emu wygasa kontrakt po rozegraniu kolejnego sezonu, co jest powodem min. dlaczego klub stołeczny próbuje zarobić na ewentualnej sprzedaży.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • abruzzi
  2 sierpnia 2022, 13:27

  Oczekiwania Romy, oczekiwaniami Romy, ale 3,5 mln euro to jednak Monza w połączeniu z Atalantą by nie dały rady wyskubać dla gracza, który jest już przeszłością.

  • volt17
   2 sierpnia 2022, 14:36

   Radę może i by dały ale z chęciami pewnie gorzej

 • edemon
  2 sierpnia 2022, 14:58

  Szary to po Pellegrinim najdłużej grający w Romie piłkarz i mam nadzieję że nie skończy jak Kluivert czy Shomurodov.

  • Adamus
   2 sierpnia 2022, 18:28

   jak najdłużej grającym ? :) w Chiński epizod to co ? :D

 • riss
  2 sierpnia 2022, 15:06

  Szkoda że Szary już dawno nie grał na dobrym poziomie. Nie wiem po kiego grzyba braliśmy go z tych Chin, mógł tam siedzieć na gruby szmal a nie nam czyścili budżet za 3,5 mln za sezon żarty.

 • Lukasz03071986
  2 sierpnia 2022, 19:32

  Jestem tutaj nowy tzn śledzę was od paru nastu lat jak ja widzę ze płaczecie ze ten kurwa tyle zarabia tamten tyle to ja pierdole krew mnie zalewa !!!!! Czy wy kurwa płacicie im te pieniądze? Czy to idzie z waszej kieszeni? ludzie opamiętajcie Się

  • grazynski
   2 sierpnia 2022, 20:09

   Wydaje mi się że twoje myślenie jest mylne troszeczkę. Tu nie chodzi o to czy są to nasze czy nie nasze pieniądze. Po prostu wtopienie iluś milionów na kontrakt lub na transakcję niesprawdzonego gracza wpływa na to kogo będziesz mógł sprowadzić i jakie kontrakty zaproponować w kolejnych latach. Wpływa to na wyniki zespołu w olbrzymim stopniu. Stąd te obawy. Tyle.

  • majkel
   2 sierpnia 2022, 20:54

   No musiał w końcu pojawić się gdzieś argument o zarobkach "czy wy mu płacicie?". Tak dawno go tu nie było :) j.w. Kolega @grazynski w sumie wyczerpał temat. Od siebie jedynie tyle dodam, że następny taki post przy zachowaniu podobnej kultury wypowiedzi, będzie skutkował odsunięciem od drużyny ASRoma.pl. Będziesz trenował indywidualnie w domu.

  • abruzzi
   2 sierpnia 2022, 21:23

   Srogie piguły wjechały Sebastianie.

   Nie my płacimy, tylko potem zamiast konkretnego gracza przychodzi jakiś psiutek, bo budżet płacowy w takim klubie jest ograniczony jak w każdej firmie, bo to de facto normalna firma. Potem się trzeba szczypać z każdym 100 tysięcy dla Wijnalduma, bo może nie dać się tego ogarnąć na koniec sierpnia.

   Belottiego też by może dawno wzięli i odsadzili Eldora do grupy z Diawarą, tylko właśnie… trzeba uszczuplić budżet o tego Eldora i paru innych, bo te jego 2 mln euro mają dużą wagę dla budżetu.

   Kibice i dziennikarze mają prawo przyglądać się takim rzeczom jak zarobki, dyskutować i piętnować chore sytuacje. Bez kibiców ci piłkarze nie zarabialiby tyle ile zarabiają.