Carnevali: Jesteśmy bardzo daleko od porozumienia

Jesteśmy bardzo dalecy od porozumienia, tymi słowami skwitował negocjacje w sprawie transferu Frattesiego CEO Sassuolo, Carnevali. Strony nie rozmawiały od dwóch tygodni.

fot. © sassuolocalcio.it

Od dobrych dwóch tygodni nie dzieje się nic w sprawie Davide Frattesiego, a lepiej poinformowani zazwyczaj dziennikarze twierdzą, że strony nie zbliżyły się nawet o milimetr. Mamy połowę lipca, a pomocnik trenuje nadal w Sassuolo.

Wczoraj światło na sprawę rzucił dyrektor Sassuolo, Givanni Carnevali, który odkrył karty. W wywiadzie na żywo dla Sky Sport powiedział: „Jeśli chodzi o Frattesiego, stoimy w miejscu od ostatniego spotkania i miało one miejsce dwa tygodnie temu. W tej chwili wszystko jest zablokowane i jesteśmy bardzo daleko od porozumienia”. Alessandro Austini z Il Tempo podaje, że z Trigorii powierdzono mu, że tak właśnie wygląda sytuacja.

Te słowa oddalają dodatkowo piłkarza od Trigorii. Tiago Pinto nie jest skłonny czekać w nieskończoność i jest bliski zmiany celu. Pierwszym nazwiskiem na liście jest Aouar, ale uwaga też na Pasalica z Atalanty.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • abruzzi
  15 lipca 2022, 10:45

  Za tą kasę, to można wyciągnąć spokojnie Pasalica, który jest dużo lepszy od Frattesiego.

 • Omen
  15 lipca 2022, 14:05

  Ja bym sobie już podarował te negocjacje z Sassuolo. Strata czasu.

 • Romulus
  15 lipca 2022, 15:46

  Niby mamy "dobre relacje" z Sassuolo, a każde negocjacje z nimi tak wyglądają. Nie ma co im oddawać młodzików, no chyba że z klauzulami wykupu, żeby uniknąć takich cyrków

 • riss
  15 lipca 2022, 16:00

  15 mln to max, chcą więcej no kupmy za te kwotę Aouara, nie ma się co cackać w nieskończoność.

 • ajgor_romanista
  15 lipca 2022, 16:42

  Beka, bo nikt im więcej nie ma..

  • ajgor_romanista
   15 lipca 2022, 16:42

   Nie da*