Capello chwali transfer Matica

Były trener Romy po raz kolejny w ostatnim czasie wypowiedział się na temat klubu, w którym niegdyś pracował. Ponownie poruszył temat wzmocnień oraz oczekiwań przed sezonem. Swoja uwagę skupił na jednym z nowych nabytków Giallorossich.

fot. © asroma.com

Były trener Romy, Fabio Capello, zwrócił szczególną uwagę na podpisanie przez Romę kontraktu z Nemanją Maticiem i wymienił go jako jednego z kluczowych graczy dla drużyny Jose Mourinho.

Capello podzielił się swoimi przemyśleniami na temat ambicji Maticia i Romy przed nowym sezonem w wywiadzie dla Il Mattino.

„To będzie świetna zabawa” – powiedział Włoch. „Wydaje mi się, że Serie A stała się bardziej wyrównana w porównaniu do poprzedniego roku”.

– Myślę, że Roma znajduje się wśród najlepszych drużyn, szczególnie biorąc pod uwagę ich przemyślane ruchy transferowe podczas tego okienka.

– Dybala? Jest ktoś komu może się nie podobać? Prawdziwego wzmocnienia Roma dokonała jednak w pomocy i jest nim Nemanja Matić. Niewielu piłkarzy potrafi postawić tamę na środku boiska, tak jak on.

– Oczywiście, Roma nie powinna skrywać teraz swoich ambicji. Ale nie sądzę, że chciałaby to zrobić, biorąc pod uwagę całą ekscytację towarzyszącą zespołowi.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Omen
  10 sierpnia 2022, 19:02

  Matić jest genialny i sam zaryzykuję stwierdzenie że w najbliższym sezonie może być naszym największym wzmocnieniem.

 • scythese
  10 sierpnia 2022, 19:16

  United woli Rabiota :D

  • buker7
   10 sierpnia 2022, 19:50

   Jak zobaczyłem że Man Utd interesuje się Rabiotem pomyślałem – właśnie tylko jeszcze jego tam brakuje. Ekipa piłkarskich miernot skompletowana :)

 • riss
  10 sierpnia 2022, 19:45

  Nie od dziś wiadomo że w United pracują idioci, odkąd z klubu odszedł Fergie nie ma tam nikogo normalnego. Taki toksyczny klub praktycznie z nieograniczonym budżetem, nie wiem jak to jeszcze funkcjonuje.