Camara, Shomurodov i Belotti od pierwszych minut na Łudogorec?

Sporo zmian przewidywanych jest w meczu na inaugurację zmagań w Lidze Europy. W czwartek przeciwko mistrzowi Bułgarii możemy zobaczyć min. duet Shomurodov-Belotti.

fot. © uefa.com

Jose Mourinho chce odwrócić sytuację po porażce 4:0 na Dacia Arena z ostatniej niedzieli. Giallorossi mają zamiar rozpocząć swoją przygodę w Lidze Europy w najlepszy możliwy sposób.

Według Corriere della Sera, kibice Romy mogą zobaczyć kilka zmian wprowadzonych do wyjściowej jedenastki w czwartek wieczorem. Celik i Zalewski, podobnie jak meczu z Monzą, ponownie zmienią Spinazzolę i Karsdorpa, którzy wypadli bardzo słabo przeciwko Udinese.

Co więcej, włoska gazeta donosi, że również Dybala może liczyć na odpoczynek, a jego miejsce zajmie Eldor Shomurodov, który może zagrać u boku Andrei Belottiego.

Wreszcie, Mady Camara jest gotów do debiutu od pierwszej minuty, zastępując Bryana Cristante lub Nemanję Matića.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Adamus
  6 września 2022, 19:37

  Innego wyjścia nie ma, chłopaki muszą odpocząć ale każdy z nas wie czym to może grozić :) nie ma słabych drużyn w Europie :)

  • Totnik
   7 września 2022, 06:57

   Zaraz zaraz, po 4 meczach sezonu oni już muszą odpocząć ? :)

 • Aplauz
  6 września 2022, 20:46

  Abrahamowi zdecydowanie przyda się odpoczynek, zresztą oni wszyscy wyglądają na zajechanych jakby jarali pakę fajek dziennie i po godzinach dorabiali na budowie… mam nadzieję zobaczyć Bove od pierwszej minuty gre na 4 z tyłu i Zalewski na skrzydle a na LO Spina ewentualnie Vina.

 • Piotrek81
  6 września 2022, 22:48

  Svilarowi też mogliby dać szansę trochę połapać

 • samber
  7 września 2022, 00:21

  A co nam może grozić skoro pierwszy skład dostał 4-0 od Udine? Rok temu było 6-0. Więc powiedzcie mi czym my ryzykujemy? że dostaniemy 7? Uważam, że proponowane tu nazwiska w przy obecnej formie zawodników wcale gorzej nie zagrają. Bardzo nam się kadra wyrównała – niestety w dół. Wierzę, że to czasowy spadek, ale aktualnie nie ma dla mnie wielkiej różnicy kto wyjdzie na mecz.