Calciomercato: Belotti w weekend w stolicy

Choć ciężko dać wiarę tym doniesieniom ze względu na jego źródło, Andrea Belotti spodziewany jest w Rzymie podczas weekendu. Niewykluczone, że tak właśnie będzie. Nie da się jednak ukryć, że informacja pojawiła się po umiarkowanym optymizmie ws sprzedaży Kluiverta oraz możliwym odejściu Felixa.

fot. © torinofc.it

Andrea Belotti będzie mógł niebawem zaśpiewać „Roma Capoccia”. „Gallo” w trakcie weekendu zostanie się graczem Giallorossich po silnej presji Mourinho.

Były kapitan Granaty już dawno zaakceptował ofertę stołecznego klubu, ale musiał poczekać na sprzedać przynajmniej jednego zbędnego gracza. W końcu może okazać się, że odejdzie ich dwóch: Kluivert jest blisko Fulham (porozumienie między graczem a londyńczykami zostało osiągnięte) z kolei Felix znalazł się w kręgu zainteresowań Cremonese. Trzyletni kontrakt jest już przygotowany: 2,8 miliona za sezon plus premie dla Belottiego. Napastnik urodzony w 1993 roku odmówił Nicei i bogatej propozycji z Galatasaray, aby dołączyć do ekipy Special One, który chciał go już w czasach gdy pracował dla Tottenhamu.

W Rzymie Belotti spotka się ponownie z Dybalą, z którym grał dla Palermi, a także Pellegriniego, z którym wiele razy rozmawiał  w ostatnich dniach. Przylot do stolicy może nadejść już jutro i nie jest wykluczone, że w poniedziałek Belotti usiądzie na ławce w meczu orzeciwko Cremonese. W ostatnich tygodniach piłkarz trenował na Sycylii wraz z trenerem personalnym, ale oczywiście będzie potrzebował kilku dni, aby zrozumieć mechanizmy zespołu.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • majkel
  18 sierpnia 2022, 23:32

  Teraz jakimś cudem do tego dojdzie i… łoooo, ale to calciomercato dobre jest :D

 • Totnik
  19 sierpnia 2022, 08:31

  "Choć ciężko dać wiarę tym doniesieniom ze względu na jego źródło"

  Ano właśnie…