C.Perez, Veretout i Shomurodov nie zagrają z Tottenhamem

Zespół Giallorossich wyleciał do Izraela. Do wcześniej wykluczonych dołączyli C.Perez, Veretout i Shomurodov. Trójka nie znalazła się na liście powołanych na sparing z Tottenhamem.

fot. © asroma.com

Zespół Giallorossich opuścił o godzinie 15 lotnisko Fiumicino, kierując się do Tel Aviwu. Podopieczni Mourinho wylecieli do Izraela, gdzie zmierzą się w sobotę z Tottenhamem. 

Drużyna wyląduje w stolicy Izraela dziś wieczorem, a następnie przeniesie się do Hajfy, gdzie zmierzy się z ekipą z Londynu, prowadzoną przez Antonio Conte. Będzie to przedostatni sparing zespołu przed sezonem, który startuje już za nieco ponad dwa tygodnie. W meczu z Tottenhamem, oprócz Diawary, Villara, Kluiverta (odsunięci już na starcie przygotowań od zespołu), Calafioriego i Darboe (kontuzje), nie wystąpią też Carles Perez, Veretout i Shomurodov. Trójka piłkarzy nie udała się z resztą kolegów do Izraela. Nie można ukrywać, że wszyscy trzej nie należą do pierwszych wyborów trenera. Dodatkowo Hiszpan znajduje się ostatnio w centrum pogłosek transferowych, które łączą go z transferem do Celty Vigo.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • majkel
  28 lipca 2022, 15:45

  Jeszcze trochę i z tych odsuniętych od zespołu będziemy mogli złożyć jedenastkę. Oby Pinto nie dokładał nowych graczy.

 • Rymeryk
  28 lipca 2022, 15:52

  No Szomurodov No party! Nie ma potężnego Uzbeka, to nie oglądam!
  Poza tym taktyka odsuwania graczy od drużyny z pewnością nie ułatwia wytransferowanie ich za jakieś przyzwoite $.
  Nie wszyscy są frajerami – każdy będzie targował się do upadłego za gracza który, we własnym klubie ma status odrzuta…

 • abruzzi
  28 lipca 2022, 15:57

  To prawda. Takie zostawienie w Trigorii Kluiverta trzy tygodnie temu nie ułatwi jego transferu, a dodatkowo zbije jego cenę.

 • ryniek
  28 lipca 2022, 16:05

  Widać, że klub ma ewidentnie gdzieś ile za nich weźmie hajsu ważne aby zeszli z kontraktów i zwolnili miejsce

 • As11
  28 lipca 2022, 16:22

  No właśnie, o ile odsunięcie od zespołu Diawary ma sens z wiadomych względów, o tyle robienie tego z aż sześcioma zawodnikami nie stawia Pinto w dobrej pozycji negocjacyjnej. A przecież Villar, Kluivert i Veretout to zawodnicy, na których powinni znaleźć się chętni nie tylko na wypożyczenie z opcją wykupu.

 • samber
  28 lipca 2022, 18:55

  Zacznijmy od tego że nie wiemy dlaczego tych trzech "nowych" nie poleciało. Przyczyn może być bardzo wiele, nawet taka że już są dogadani na transfer i nie ma sensu ich wozić na wycieczki. Może z jakichś przyczyn i tak by nie zagrali i będą trenowali swoje w domu. To że nie polecieli to jeszcze nie oznacza, że zostali wywaleni z drużyny do klubu kokosa. Poczekajmy z ocenami.

  • majkel
   28 lipca 2022, 19:33

   C.Perez : dyskomfort lewego mięśnia czworogłowego.
   Veretout : dyskomfort lewego przywodziciela.
   Shomurodov, Volpato i Tripi, wybór techniczny Mourinho.