Były kapitan Lazio za byłego kapitana Romy?

Wiele wskazuje na to, że lada chwila zakończy się debiutancka przygoda trenerska Daniele De Rossiego. Były kapitan Romy ma zostać zwolniony z ławki Spal.

fot. © figc.it

Wydaje się to kwestią formalności. Jak podaje Gianluca Di Marzio, Daniele De Rossi znajduje sie jedną nogą poza Spal i bardzo krótko może potrwać jego ponowne spotkanie z Radją Nainggolanem. 

Był kapitan Giallorossich objął, w swoim debiucie, zespół z Ferrary w październiku. Drużyna pod jego wodzą nie zaliczyła jednak progresu. Po krótkim udanym okresie zaczęła dołować, a apogeum tego przeżywa w ostatnich tygodniach. Spal nie wygrało od czterech spotkań, a aktualnie ma na koncie trzy kolejne porażki i otwiera strefę spadkową.

Według Alfredo Pedulli gotowy zastąpić De Rossiego jest były kapitan Lazio, Massimo Oddo. Zdaniem dziennikarzy pozostało tylko ostateczne „tak” ze strony Tacopiny, właściciela Spal, aby zwolnić De Rossiego.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  13 lutego 2023, 12:39

  Szkoda.

 • ajgor_romanista
  13 lutego 2023, 12:53

  Może do Serie C teraz na chwile, krok w tył by zrobić dwa do przodu.

 • samber
  13 lutego 2023, 16:22

  Jak go zwolnią to się nie przejmie mocno, nie tyn typ faceta – Daniel ma jaja i jakieś zwolnienie go nie złamie. Sam zdecyduje czy nadal chce iść w trenerkę, a chyba chce.

 • Romulus
  13 lutego 2023, 23:33

  Pierwsze koty za płoty, na pewno jeszcze dostanie szansę

 • completny
  14 lutego 2023, 17:06

  Z tego co czytałem, Daniele już od jakiegoś czasu jawnie krytykował zarząd klubu, że obiecali ruchy w mercato, a ściągnęli mu tylko Radje. Ninja to dalej kozak, ale oprócz niego biega tam 10 innych którzy nie trzymają poziomu, więc życzę powodzenia nowemu trenerowi. Może coś wyrzeźbi z tej wesołej ekpiy, ale bardziej jako efekt nowej miotły niż długofalowy projekt. A co dalej z Daniele? Pierwsze śliwki robaczywki.

 • Felek
  15 lutego 2023, 14:04

  Powinien pójść do Napoli na asystenta Lucjana :D