Bournemouth zrezygnowało z Viny. Roma chce zatrzymać Llorente

Vina wraca oficjalnie z Bournemouth. W przeciwnym kierunku, do Leeds, zmierza Diego Llorente.

fot. © asroma.com

Czerwiec stoi też pod znakiem korzystania bądź nie z ustalonych wcześniej opcji wykupów. I tak zimowa „wymiana” powróci do stanu sprzed stycznia. Chodzi o Vinę i Llorente. 

Urugwajczyk odszedł z Romy do Bournemouth z prawem do wykupu za 16 mln euro. Angielski klub poinformował wczoraj w oficjalnej nocie, że nie wykupi lewego obrońcy. Tego samego nie zrobi Roma, jeśli chodzi o hiszpańskiego stopera. A przynajmniej nie zrobi tego na warunkach określonych w styczniu. Wówczas ustalono, że Giallorossi będą mogli wykupić gracza za 18 mln euro. Roma chciałaby go zatrzymać, ale na pewno nie za taką kwotę. W najbliższych tygodniach dojdzie do negocjacji niższej kwoty wykupu, a Tiago Pinto będzie też liczył w rozmowach na fakt, że Leeds spadło z Premier League.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Adamus
  8 czerwca 2023, 11:48

  A ktoś tu kiedyś pisał że kogo to Vina wymiata w Anglii :) aż go nie wykupili :)

  • Junkhead
   8 czerwca 2023, 12:08

   Może uznali, że jest nadmiernie wykwalifikowany. haha

  • mold
   8 czerwca 2023, 19:34

   Myślę ze nikt tak nie pisał i znowu konfabulujesz pod tezę ze Siwy ma szrot i szrotu się pozbywa co potwierdzają ich wypożyczenia, tylko ze on ten szrot na końcu akceptuje by mu go sprowadzili i nie potrafi rozwijać tylko odpalać i płakać ze nie ma kim grać.

  • Adamus
   8 czerwca 2023, 22:59

   Jakbyś czytał mold chat to byś może zauważył ale najważniejsze skupić się na wrogu i Twoich teoriach spiskowych bo widzę że coraz mocniej wszystko wjeżdża :)

  • mold
   9 czerwca 2023, 09:39

   Ktoś tez pisał ze za Siwego Roma osiąga zadowalające wyniki do tej pory. Różne głupoty ludzie piszą. Nadal myśle ze konfabulujesz, wyolbrzymiasz pod tezę. Najwyżej ktoś napisał że chłop strzelił bramkę czy gra w miarę regularnie.

  • Adamus
   9 czerwca 2023, 18:25

   No to sobie myśl i żyj w swoim świecie :)

  • RomanoItaliano
   11 czerwca 2023, 13:51

   On tam poszedł tylko po to aby pomoc w utrzymaniu. Udało się i za te pieniądze co dostaną to kupią po prostu lepszego gracza

  • Totnik
   12 czerwca 2023, 11:26

   Za drogi dla nich :)

 • Werewolf
  8 czerwca 2023, 14:10

  Vina miał kilka dobrych meczy pod koniec sezonu i strzelił chyba 2 gole. Przy kwocie jaka była ustalona nic dziwnego, że go nie wykupili, idiotami nie są. Może go ktoś kupi za kilka milionów i może za tyle samo uda się pozyskać Llorente – to byłby idealny scenariusz.