Bodart kandydatem na rezerwowego bramkarza

26-letni golkiper Standard Liege może być rezerwowym bramkarzem w przyszłym sezonie.

fot. © ogcnice.com

Wraz z odejściem Ruiego Patricio, któremu nie zostanie przedłużony kontrakt, Roma otwiera wyścig po zastępcę Svilara. Serbski bramkarz będzie numerem jeden między słupkami, a Ghisolfi odnowie jego umowę, z podwyżką, z uwagi na to, że Mile jest jednym z najmniej zarabiających w kadrze. 

Roma jednak potrzebuje drugiego bramkarza i w ostatnich godzinach pojawiło się nazwisko Arnauda Bodarta, 26-letniego belgijskiego golkipera Standard Liege, któremu umowa wygasa w 2025 roku. Nie jest wysokim bramkarzem (187 cm), ale ma świetny refleks między słupkami i dobrze się ustawia. Dzięki temu rok temu otrzymał nawet powołanie do reprezentacji narodowej Belgii.

Jego kartę wycenia się na 6 mln euro, ale z uwagi na to, że za rok wygasa jego kontrakt, Roma myśli, że może dojść do porozumienia nawet za mniejsza sumę. W ostatnich dniach mówiło się też o Wladimiro Falcone, 29-letnim golkiperze Lecce. Jednak wydaje się, że Ghisolfi celuje w Bodarta.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • lilninja
  14 czerwca 2024, 09:43

  Po co? Boer serio taki cienki XD?

  • Barteq
   14 czerwca 2024, 11:46

   Jakby Svilar zerwał więzadła (przecież to rzadkość w Romie) to powierzyłbyś sezon jakiemuś randomowi z Primavery bez oficjalnego występu w barwach Romy czy normalnemu bramkarzowi XD?

 • MMACieciu
  14 czerwca 2024, 22:38

  Aleksander Bobek mega bramkarz. Sprawdzony, perspektywiczny jest do wzięcia za 1/10 tej ceny… Nie mam pytań. Tak samo do ataku, potrzeba nam kupić za grosze dziesięciu ernestów terpilowskich albo franów alvarezów. Ogromna szansa że dwóch-trzech wypali. Tak jak to ktoś kiedyś napisał: piętnaste miejsce też daje utrzymanie. Jak zmieniamy strategię klubu to na poważnie.