Biafora: Także Calafiori odsunięty od zespołu

Riccardo Calafiori dołączył do klubu graczy, którzy mogą pakować walizki, podaje Filippo Biafora. Gracz udał się z zespołem do Portugalii, ale szybko opuścił zgrupowanie z powodu urazu. Po wyleczeniu kontuzji trenuje poza zespołem.

fot. © asroma.com

Wydłuża się lista graczy, którzy nie trenują z grupą prowadzoną przez Jose Mourinho. Po powrocie do treningów w Trigorii i rozpoczęciu na dobre przygotowań do ligowego debiutu, trener potwierdził wykluczenie Justina Kluiverta, a do klubu zbędnych graczy dołączył Riccardo Calafiori, który wyleczył uraz, jakiego doznał w Portugalii. 

Jak podaje Filippo Biafora na iltempo.it, sezon dla Calafioriego jest mało szczęśliwy po wypożyczeniu do Genoi, drużyny, w której grał ogony, kumulując zaledwie 80 minut. Lewy obrońca zmienił ostatnio agenta, decydując się powierzyć swoje sprawy Promoesport i opuścić agencję Raioli (prowadzona przez Enzo, kuzyna Mino), ale do tej pory nie znalazł nowego klubu. Na początku sezonu mocno zainteresowane było Cremonese, ale chłopak odrzucił zainteresowanie. Teraz pojawiają się sondaże z Basel i Zurychu, a także kilku mniejszych klubów włoskich (również z Serie B).

Kluivert i Calafiori znajdują się na długiej liście graczy obok Corica, Biandy, Diawary, Riccardiego, Bouaha, Providencea i Villara, którzy trenują indywidualnie w Trigorii.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • Adamus
    2 sierpnia 2022, 06:12

    Ricardo Szklanka Kalafior