Belotti wciąż nie trenuje. Nie wyleci do Portugalii?

Andrea Belotti zmaga się nadal z problemem mięśniowym. Napastnik nie będzie trenował też w Portugalii, o ile w ogóle uda się z zespołem na zgrupowanie. Były gracz Torino ma problemy z jakością od początku sezonu, a jego kondycja może się też przełożyć na brak automatycznego przedłużenia umowy.

fot. © asroma.com

Zespół Giallorossich wrócił do treningów w Trigorii, przed wylotem do Portugalii, do którego dojdzie jutro, ale z grupą nie trenował ponownie Belotti. Napastnik cierpi od miesiąca na uraz mięśniowy i wygląda na to, że szybko go nie wyleczy.

Jeśli Belotti wyleci z zespołem do Portugalii, to tylko ze względów motywacyjnych. Napastnik będzie na pewno wykluczony z treningów. Jak donosi prasa, Gallo jest bardzo daleki od optymalnej kondycji, co przekłada się też na słabe występy w tym sezonie. Były kapitan Torino nie zagrał przekonująco w żadnym z meczów.

Jego umowa wygasa 30 czerwca, a automatyczne przedłużenie o dwa lata wiąże się z osiągnięciem określonej liczby występów, rozegranych minut i strzelonych goli. W aktualnej sytuacji i przy tej kondycji, będzie o to trudno.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • abruzzi
  14 grudnia 2022, 20:42

  Klasa kuc z niego. Raz w karierze, jak wyłączyć gole z karnych, strzelił więcej niż 10 bramek… No cóż…

 • Ziomson
  14 grudnia 2022, 21:15

  Boże jak on mnie zawiódł, chyba tylko Bruno Perez mu dorównał rozczarowaniem przez ostatnie 20 lat

  • edemon
   15 grudnia 2022, 08:20

   Mi rozczarowaniem najbardziej przypomina Doumbie.

 • Adamus
  14 grudnia 2022, 22:25

  Coś tu wyraźnie poszło nie tak, brakuje mu pewności siebie

 • riss
  15 grudnia 2022, 05:49

  Pewności siebie brakuje mu od trzech lat, forma w reprezentacji tez dobitnie pokazała na jakim poziomie jest kogut w stosunku do reszty Europy. Nie skreślam gościa ale jego przykład wybitnie pokazuje że Mayoral jednak nie był taki zły.

 • Adamus
  15 grudnia 2022, 07:27

  Nie był taki zły że aż skończył w Getafe strzelając jedną bramkę

 • Totnik
  15 grudnia 2022, 07:50

  Teraz wiadomo dlaczego nikt go nie chciał tylko My :)

 • samber
  15 grudnia 2022, 12:52

  To jest taki zawodnik jaki d* nie urywa, ale my zrobiliśmy latem kryminał. Gość całe lato się obijał czekając na umowę z nami. Pewnie coś tam sobie truchtał itd. ale nie miał treningów pod okiem trenera. I to był wielki błąd, bo jak miał już u nas grać, to trzeba go było zaprosić na treningi do nas, żeby normalnie łapał formę, bo teraz to on nawet jak na swoje umiejętności jest pod formą. Z drugiej strony… czego chcieć od Belottiego jak Abraham przepracował okres przygotowawczy i w ogóle nie wie jak się posługiwać piłką do kopania.

 • Omen
  15 grudnia 2022, 16:00

  Nie wiem jak my to zrobiliśmy, że u nas z przodu jedynym zdatnym do użytku graczem jest Dybała. O ile jest akurat zdrowy. Masakra.