Belotti świętuje swojego pierwszego gola: Magiczne uczucie

Andrea Belotti w końcu się przełamał. Il Gallo wpisał się na listę strzelców i zamknął wynik meczu z Helsinkami. Po spotkaniu napastnik udzielił wywiadu, w którym był wyraźnie podekscytowany swoim pierwszym golem w barwach Giallorossich.

fot. © asroma.com

Nowy nabytek Romy – były napastnik Torino Andrea Belotti – zdobył swojego pierwszego gola w barwach Giallorossich w wygranym 3:0 meczu z Helsinkami w Lidze Europy. Reprezentant Włoch zamknął wynik spotkania po asyście od Nicolo Zaniolo.

Belotti nie krył entuzjazmu w pomeczowym wywiadzie: „Możliwość zdobycia bramki przed Curva Sud, w naszym domu, to niesamowite uczucie”, powiedział DAZN. „Kiedy cały stadion krzyczy, słuchanie kibiców skandujących moje imię było czymś magicznym”.

„Jestem zadowolony ze zdobycia bramki i występu zespołu po porażce w poprzednim meczu. To musi być jeszcze jeden powód, aby następnym razem radzić sobie jeszcze lepiej”.

„Kiedy grasz tak, jak my graliśmy w drugiej połowie, z piłkarzami takimi jak Pellegrini, Zaniolo i Dybala, dla napastnika wszystko staje się łatwiejsze, mają bardzo duże umiejętności techniczne i prowadzą zespół”.

„Dzisiaj tak się stało, w pierwszej połowie byłem odcięty od gry, ale niezależnie od tego, kto gra i w jakiej formacji, musimy dać z siebie wszystko”.

„Jestem do dyspozycji trenera i moich kolegów z drużyny, mamy świetnego trenera, który dokonuje wyborów, a kiedy wysyła nas na boisko, musimy pokazać naszą wartość”.

„Są Abraham i Shomurodov, dla mnie są powodem do tego, by radzić sobie coraz lepiej, ponieważ są naprawdę mocni i muszę to udowadniać każdego dnia na treningach i na boisku”.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Omen
  16 września 2022, 15:19

  Pierwsze koty za płoty, oby szło już z górki :)

 • Il capitano dave
  16 września 2022, 18:16

  Podoba mi się jego energia i entuzjazm. On naprawdę chciał u nas grać i ewidentnie jara się atmosferą na stadionie. Ale tez czuć pokorę i chęć do pracy

 • Totnik
  16 września 2022, 21:05

  Daje Kogut!!!

 • sirWojciechVojas
  17 września 2022, 18:06

  Będzie dobrze. Jedyny chyba z tendencja wzrostu formy