Belotti odmówił również Lazio

Czekając na oficjalne potwierdzenie transferu Andrei Belottiego, wśród kilku klubów, którym odmówić miał były kapitan Torino, według ostatnich informacji, znalazł się też derbowy rywal Romy.

fot. © torinofc.it

Andrea Belotti jest o krok od zostania nowym graczem Romy po kilku tygodniach oczekiwania na zielone światło od stołecznego klubu.

W momencie oczekiwania na potwierdzenie transferu, niektóre doniesienia sugerują, że do Belottiego niedawno zwrócił się rywal Romy zza miedzy. Według Corriere della Sera, właściciel Lazio Claudio Lotito i menedżer klubu, Maurizio Sarri skontaktowali się w ostatnich dniach z Belottim z zamiarem przekonania go do transferu i bycia alternatywą dla Ciro Immobile.

Były kapitan Torino jednak od razu zrezygnował z tej opcji, podobnie jak w przypadku wszystkich innych ofert, także tych z zagranicy, a mianowicie z Anglii, Francji i Turcji.

28-letni napastnik ani przez chwilę nie wątpił w możliwość dołączenia do Romy w tym okienku transferowym i pomimo dużej niepewności i spekulacji w ostatnich tygodniach, Belotti jest teraz bliżej niż kiedykolwiek noszenia koszulki Giallorossich.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Quattro
  25 sierpnia 2022, 18:29

  Nie ma błękitnych kogutów.

 • irekxsoberxASR
  25 sierpnia 2022, 18:39

  Bastardo bianco blu

 • sirWojciechVojas
  25 sierpnia 2022, 20:09

  @dokladnie :)

 • scythese
  25 sierpnia 2022, 22:08

  Już grał w klubie, który stanowi mniejszość w mieście :p Czas na coś poważniejszego.