Belotti, Aouar, Bove, nowe doniesienia prasowe

Andrea Belotti jest coraz bliżej Como. Tymczasem Aouara łączy się z klubami z Bliskiego Wschodu, a Bove ma interesować się Mourinho.

fot. © asroma.com

Andrea Belotti powinien zostać na dniach graczem Como. Według ostatnich doniesień tuttomercatoweb.com, dziś rano gracz miał przejść testy medyczne w nowym klubie. Roma ma zarobić 4-5 mln euro. Gianluca Di Marzio podaje, że gracz podpisał już kontrakt z beniaminkiem.

W ślad za popularnym Kogutem może pójść Aouar. Piłkarz nie przypadł do gustu ani Mourinho, ani De Rossiemu i znajduje się na wylocie z klubu. W ostatnich dniach media donosiły o tym, że Ghisolfi próbuje wypożyczyć go do Nicei, ale w plotkach pojawiły się dzisiaj bardziej konkretne opcje. Corriere dello Sport donosi, że za gracza wpłynęły dwie oferty opiewające na ponad 10 mln euro: jedna z katarskiego Al-Saad, druga z jednego z klubów z Arabii Saudyjskiej.

Tymczasem turecki tabloid Fanatik podaje, że Mourinho poprosił Fenerbahce o sprowadzenie Edoardo Bove. Graczem mają interesować się Everton i Bournemouth. Ghisolfi, który dał mandat jego agentom do szukania nowego pracodawcy, wycenia kartę wychowanka Romy na 18-20 mln euro.

Komentarze

  • Youngpusseydon
    25 czerwca 2024, 20:29

    Jak na Ałułarze zarobimy 10 mln to będzie majstersztyk xD