Azmoun przekonuje, Leverkusen przyzna Romie zniżkę?

Roma ma prawo do wykupu za 12,5 mln euro, ale wola piłkarza oraz dobra kondycja finansowa Aptekarzy, może przekonać ich do sprzedaży Irańczyka za 10 mln euro.

fot. © asroma.com

Sardar Azmoun moż zostać w Romie. Irański napastnik przekonał wcześniej do siebie  Mourinho i teraz intryguje też De Rossiego, który w niedzielę wolał zdjąć z boiska Lukaku. 

Azmoun zintegrował się świetnie z Trigorią i mimo że grał mało, często okazywał się decydujący. Kibice kochają go też ze względu na jego batalie w mediach społecznościowych i poświęcenie w ostatnich miesiącach, mimo krytyki w momencie gdy przychodził, gdy kibice marzyli wówczas o Lukaku. Gracz wrócił dopiero co z Pucharu Azji, a jego karta jest właśnością Bayeru Leverkusen. Giallorossi mają prawo do wykupu piłkarza za 12,5 mln euro.

Ta cena może spaść. Leverkusen, który może w maju wygrać Bundesligę i otrzymać dodatkowe przychody, będzie gotowy przyznać zniżkę Romie. Dodatkowo Azmoun chce zostać w stolicy Włoch. Roma liczy na wyrwanie go za 10 mln euro i dołączenie do Abrahama, w oczekiwaniu na pozanie lostów Luaku, który jednak wydaje się znajdować z dala od stolicy Włoch.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  21 lutego 2024, 15:13

  10 baniek to dla Nas dużo ale na te czasy taka może być cena solidnego zmiennika którego warto mieć. Zwłaszcza że jak odejdzie Lukaku np. to nie mamy już za bardzo napastnika wogole :)

  • Canis
   21 lutego 2024, 23:05

   A może odejdzie Koślawy Tammy?

 • koston
  21 lutego 2024, 15:25

  Wydaje się być solidny, a warto zawsze mieć takiego gracza w składzie nawet do rotowania w jakiejś LE, lub wyjazdach do Lecce, czy innym podobnym.

  10 mln dzisiaj to nic – za taką kasę moglibyśmy ściągnąć co najwyżej jakiś wynalazek z Ameryki Południowej, albo gracza pokroju Petagni z Serie A.

 • Omen
  21 lutego 2024, 15:56

  Mnie on do tej pory do siebie nie przekonał. Może gdyby więcej pograł. Na ten moment chyba wolałbym oszczędzić 10 baniek i ogrywać jakiegoś młodziaka z primavery.

  • Canis
   21 lutego 2024, 23:07

   W Primaverce nie ma niczego specjalnego na tej pozycji.

 • riss
  21 lutego 2024, 18:32

  Potencjalnie Lukaku odchodzi. Zostanie Abraham bo nikt go nie kupi i pamiętajcie wróci Belotti, na którego chętnych też raczej nie będzie. Wywalanie 10 baniek na gościa który jest niewiadomą trochę ryzykowne.

  • Omen
   21 lutego 2024, 19:45

   no i wrócą Szomurodow z Solbakkenem którzy też raczej nie zostaną wykupieni! :D

 • SzpilaCz
  22 lutego 2024, 08:39

  Ja jestem zdania, że zostawiłbym Belottiego z Abrahamem. Kto wie ile Gallo miałby bramek na koncie gdyby nie przyjście Lukaku. Przypominam, że Andrea wszedł w sezon z dwiema bramkami na koncie. Tylko kogut ma jak dla mnie trochę pecha, bo ani razu nie miał pewnego placu gry, a dodatkowo ciągła gra w Betoniadzie, też nie przysparzała mu wielu okazji, a jeśli już były to niestety często brakowało szczęścia. Teraz przyszedł do Fiorentiny, która jak na złość zaczęła się kopać po czole i też tych okazji nie ma nie wiadomo ile. Uważam, że największe problemy i wydatki będziemy mieli na bokach obrony, nie wspominając o środku, który też nie wygląda najlepiej. Tam w pierwszej kolejności należy przeznaczyć te 10 mln.

  • irekxsoberxASR
   22 lutego 2024, 18:04

   Ja od czasu przyjścia Bellotiego do nas kojarzę go tylko ze spadających co chwilę butów. Nie wygląda dobrze i nie ma co oszukiwać, mocny zjazd formy i Roma go przerosła

 • buker7
  22 lutego 2024, 10:10

  10 mln za takie drewno?

 • As11
  22 lutego 2024, 15:08

  Dobry chłopak z tego Azmouna, ale zważając na to, że ma 29 lat, na to że niespecjalnie przekonał do siebie przez te 2/3 sezonu i na to jak wiele w tym momencie waży dla nas 10 milionów to jego wykup za tę kwotę wydaje się mocno absurdalny. Max 5-7 baniek.