Asysta Pellegriniego, debiut Tahirovica

Siedmiu Giallorossich pojawiło się wczoraj w meczach reprezentacji narodowych. Debiut w ekipie Bośni zaliczył Tahirovic.

Za nami pierwsze mecze reprezentacji narodowych. Wczoraj wieczorem i w nocy na boiskach Europy i świata pojawiło się kilku graczy Giallorossich.

Reprezentacja Włoch, po słabym spotkaniu i fatalnej pierwszej połowie, przegrała 1-2 z Anglią w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy. 90 minut zaliczył Spinazzola. 69 spędził na boisku Pellegrini. Kapitan Romy zaliczył asystę przy honorowym golu dla Azzurrich. W 62 minucie na murawie pojawił się Cristante. W ten sposób cały komplet powołanych graczy Giallorossich wystąpił w potyczce z Anglikami.

Debiut w reprezentacji Bośni zaliczył Benjamin Tahirovic. Pomocnik Primavery spędził na murawie 82 minuty i otrzymał żółtą kartkę. Jego zespół pokonał 3-0 Islandię. Do bramki Portugalii, bo mundialowym wykluczeniu, wrócił Rui Patricio (Portugalia-Liechtenstein 4-0). W nocy na boisku pojawił się Dybala. Zagrał 30 minut w wygranym 2-0 spotkaniu z Panamą. 45 minut w meczu reprezentacji U20 Włoch przeciwko Norwegii rozegrał Volpato.