Asysta Dybali, derby dla Zalewskiego

Za nami ostatnie mecze drużyn narodowych. W poniedziałek i wtorek występy w reprezentacjach zaliczyło siedmiu graczy Romy.

Występem Paulo Dybali z Argentyną zakończyły się zmagania Giallorossich powołanych do drużyn narodowych.

Popularny Joya pojawił się na boisku w 67 minucie i zaliczył asystę przy ostatniej bramce mistrzów świata. Argentyńczycy pokonali Curacao 7-0. We wtorek na murawach pojawili się też Celik i Solbakken. Prawy wahadłowy zagrał całe spotkanie przeciwko Chorwatom, a jego Turcja przegrała u siebie 0-2. Solbakken z kolei spędził na murawie 82 minuty (Gruzja-Norwegia 1-1) i otrzymał żółtą kartkę.

W poniedziałek, o czym nie pisaliśmy jeszcze na naszym portalu, doszło do derbów między Zalewskim a Kumbullą. Polska pokonała Albanię 1-0. Zalewski spędził na murawie 68 minut, a środkowy obrońca rozegrał cały mecz. Pierwszą połowę, w wygranym 3-0 meczu z Giblartarem, rozegrał w reprezentacji Holandii Wijnaldum. Wreszcie 76 minut w reprezentacji Włoch U21 (wygrana 3-1 z rówieśnikami z Ukrainy) rozegrał Bove.