Aktualizacja: „Spełnij Marzenie Seweryna”

Od zbiórki minęło już trochę czasu, dlatego chcielibyśmy poinformować, jak wygląda sytuacja z wyjazdem Seweryna do Rzymu.

Seweryn podopieeczny fundacji „Mam Marzenie”, dla którego zorganizowano zbiórkę na wyjazd na mecz AS Roma, w której też pośredniczyliśmy, uzyskał zgodę od lekarza na wylot do Rzymu. Po wielu wyzwaniach zdrowotnych, które musiał przezwyciężyć, jest to dla nas wszystkich wspaniała informacja. 

Jednakże, mimo pozytywnej wiadomości od lekarza, pozostaje jeszcze jedna ważna rzecz do zrealizowania – organizacja spotkania z idolem Seweryna, Paulo Dybalą. Przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia są w toku, jednakże ostateczne potwierdzenie jeszcze nie nadeszło. Trwają starania, aby zapewnić Sewerynowi niezapomniane spotkanie z Dybalą, które będzie dla niego nie tylko wyjątkowym doświadczeniem, ale także źródłem inspiracji i motywacji na przyszłość. Zarówno fundacja, jak i my, próbujemy uruchomić jakieś kontakty, zwrócić się do osbó, które pomogłyby w realizacji marzenia.

Będziemy Was na bieżąco informować o dalszych postępach w organizacji tego niezwykłego spotkania. Seweryn, Fundacja Mam Marzenie oraz cała redakcja ASRoma.pl są pełni nadziei, że uda się tego dokonać.

Komentarze

 • Omen
  1 maja 2024, 14:58

  Super, trzymam kciuki! :)

 • SokoleOko
  1 maja 2024, 20:55

  Szacun, spotkanie z Paulo traktowałem jako marzenie z gatunku "mission impossible".
  Jak widać – są ludzie, którzy i rzeczy prawie niemożliwe próbują zrobić.
  Jeżeli to się uda – czapkę zdejmę i będę bić pokłony :)

 • lilninja
  1 maja 2024, 23:13

  Dybala pewnie się zgodzi jak się dowie. Pamiętacie jak razem z Iturbe rozdawał posiłki dla bezdomnych czy coś xd?