Agent Tangangi w Trigorii

Dziś gościem w Trigorii był Roberto De Fanti, który reprezentuje interesy min. Japheta Tangangi. Obrońca od jakiegoś czasu łączony jest z Romą i miałby być częścią transakcji, która sprowadziłaby Nicolo Zaniolo do Tottenhamu.

fot. © asroma.com

Roberto De Fanti, agent m.in. Japheta Tangangi, był dziś gościem w Trigorii. Informacja pochodzi bezpośrednio od agenta, który umieścił stories na swoim profilu na Instagramie.

Według plotek jakie pojawiają się na rynku transferowym, środkowy obrońca Tottenhamu został zaproponowany przez Spurs jako gracz na wymianę w celu dostania się do Nicolò Zaniolo.

Przyszłość napastnika pozostaje do rozstrzygnięcia. Podczas gdy piłkarz zdaje się nie przejmować w ogóle plotkami na swój temat skupiając się na treningach, wokół jego osoby wciąż jest wiele znaków zapytania, które stawiają przede wszystkim dziennikarze.

Po fiasku negocjacji z Juventusem, o których rozpisywały się media, obecnie tematem numer jeden jest Tottenham. Sprawa na dobre rozkręciła się od towarzyskiego meczu rozegranego z Romą w Izraelu. Co jakiś czas pojawiają się informacje o różnych ofertach, które Giallorossi mają konsekwentnie odrzucać.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • mlecok
  9 sierpnia 2022, 00:16

  To bylby deal na miare Sabata… Wziac dziada do obrony za przyszlosc Romy

  • SokoleOko
   9 sierpnia 2022, 09:30

   Jaką przyszłość Romy Sabat sprzedał?
   Dziadostwa trochę sprowadził, ale też i parę perełek się znalazło.
   Mieliśmy tu lepszych sabotażystów…

 • Canis
  9 sierpnia 2022, 06:16

  Nawet jeśli Tanganga przyjdzie, guzik to pewnie ma wspólnego z wydumanym transferem Zaniolo.

 • mlecok
  9 sierpnia 2022, 09:42

  SokoleOko chyba nie załapałeś. Oczywiście chodziło o sprowadzanie dziadostwa.