Agent Belottiego w Trigorii

Nareszcie coś zaczyna się dziać w temacie sprzedaży. Po kilku tygodniach ciągłego przepisywania newsów sprzed kilku dni, ruchy wychodzące z klubu zostały skonkretyzowane. Felix Afena Gyan kieruje się do Cremoense, a siedzący na walizkach Andrea Belotti rusza na podbój Rzymu.

fot. © torinofc.it

Wraz z odejściem Felixa Afeny-Gyana, który ma dołączyć do Cremonese na zasadzie transferu definitywnego, Roma jest bliska finalizacji umowy z Andreą Belottim.

Napastnik z Ghany dołączy do Cremonese za około 9 milionów euro plus 10% od przyszłego transferu. Transakcja powinna zostać zamknięta w ciągu najbliższych 24 godzin.

Według Sky Sport, agent Andrei Belotti’ego przybył popołudniu do Trigorii i teraz ustalane są ostatnie szczegóły umowy byłego kapitana Torino z klubem Giallorossich.

Oczekuje się, że Roma podpisze z Il Gallo trzyletnią umowę. Reprezentant Włoch zajmie miejsce Felixa w drużynie Jose Mourinho i będzie alternatywą dla Tammy’ego Abrahama.

Belotti może wylądować w wiecznym mieście jeszcze przed weekendem.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Omen
  24 sierpnia 2022, 18:51

  Zapraszamy zapraszamy panie big roman cock! :D

  • Wuju
   24 sierpnia 2022, 19:18

   Klepniety już

  • Omen
   24 sierpnia 2022, 19:19

   Yeah! ^^

 • scythese
  24 sierpnia 2022, 19:04

  Może na Juve duet Belotti-Abraham i za plecami Dybala? Belotti ma spore doświadczenie w grze przeciwko juve :)

  • Konrad Budynek
   24 sierpnia 2022, 19:25

   Szalone, ale co mamy ciekawszego do zaproponowania? Cofnięci będziemy nastawiać się na kontry, więc przy dzisiejszych brakach kadrowych ewentualnie trójka Dybala, Zalewski-Abraham byłaby lepszym pomyslem? Chyba, że Mou wpuści od razu Cristante i Maticia, aby zaryglować środek pola, a z przodu pomagający wymienionej dwójce Lore, Dybala, Abraham.

  • samber
   24 sierpnia 2022, 22:42

   Wystarczy aby któryś z dwójki Abraham-Dybala był w tym meczu w 100% formie, a obrona i pomoc zrealizowała metody Mou na zabicie meczu i Juve padnie. Ale to niestety nie jest w praktyce takie proste.

  • jaws
   25 sierpnia 2022, 23:53

   Na pewno kogucik wyszedłby podwójnie zmotywowany, ale to nierealne. zagramy z Pelle ustawionym wyżej, wygramy 3-0, Juve z tą pomocą zginie w tym sezonie. McKennie? bitch blz. oddamy im piłkę, będą się kopać po czole. dopiero jak wirus pogba wróci i dimaria może coś się tam zadziać, ale i tak 'wielkie' juve się skończyło. będą jak Milan 10 lat wracać.

 • takitam
  24 sierpnia 2022, 19:50

  Nareszcie!

 • MMACieciu
  24 sierpnia 2022, 20:52

  Niech zrobi kilka treningów z Mou i zobaczymy w jakim jest miejscu. Znając Józefa przeciwko jude raczej go nie zobaczymy

 • samber
  24 sierpnia 2022, 22:39

  Jakie rozmowy w sprawie kontraktu. Warunki już dawno mają ustalone, teraz tylko podpisy i oficjałki. Wcale bym się nie zdziwił jakby Belotti już miał program indywidualnych treningów od Mou. Jakbym ja tam zarządzał to jeszcze bez kontraktu Belotti trenowałby z naszymi – to jest do zrobienia. Było oczywiste że będzie u nas grał i tylko wybuch bomby atomowej nad Italią mógłby to zmienić.

  • Misi
   25 sierpnia 2022, 01:23

   byli tacy co bardzo wątpili

  • Konrad Budynek
   25 sierpnia 2022, 09:45

   Pewnie. Tzn nawet jakby do nas nie trafił to i tak, jeśli potencjalnie nowy trener taki program by przygotowal, należało go wdrożyć, dla dobra swej kariery. Przy aktualnych problemach nie mam wątpliwości, że, jeśli do jutra będzie oficjalka, gość znajdzie się w kadrze na Juve.