Afena-Gyan coraz bliżej Cremonese. Kluivert nadal w Trigorii

Jak donoszą media, Felix Afena-Gyan jest coraz bliżej transferu do Cremonese. Z kolei w przypadku Kluiverta trwają ciągle rozmowy z Fulham.

fot. © asroma.com

Na nieco ponad tydzień przed zakończeniem letniej sesji transferowej, rusza się coś, jeśli chodzi o zwolnienie miejsca dla Belottiego. Część mediów donosi o rychłym transferze Afeny-Gyana do Cremonese. 

W pierwszych dwóch meczach sezonu, ale także w wywiadach, Jose Mourinho dał jasno do zrozumienia, że w zespole nie ma miejsca dla młodego napastnika, a także Eldora Shomurodova. Wydaje się, że mniejsze problemy będą z odejściem gracza, który zasłynął w poprzednim sezonie z dwóch goli w spotkaniu z Genoą. Zdaniem portalu vocegiallorossa.it, 19-latek trafi do Cremony na zasadzie transferu definitywnego za 5 mln euro plus 2 mln euro bonusów. Pozostały jedynie szczegóły do ustalenia, jeśli chodzi o owe bonusy. Roma, donosi calciomercato.com, nie będzie miała prawa do odkupienia Afeny-Gyana.

Zdecydowanie dłużej niż w przypadku Ghańczyka, trwa telenowela dotycząca niedoszłego transferu Kluiverta do Fulham. Gracz ma porozumienie z angielskim klubem, ale, jak donoszą Di Marzio i Romano, kluby nadal negocjują między sobą. Roma ma też w zanadrzu inne, lepsze oferty, o których nie chce słyszeć sam piłkarz.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.