Abraham z maską na twarzy. Ale czy zagra?

Obecność Tammy'ego Abrahama w czwartkowym meczu rewanżowym Ligi Europy z FC Salzburg pozostaje niepewna. Dla Anglika przygotowano specjalną maskę, która może pozwolić mu na występ w spotkaniu.

fot. © asroma.com

Po uderzeniu w oko i urazie powieki, który wymagał sześciu szwów w następstwie meczu z Veroną, Tammy Abraham ma nadzieję skrócić czas powrotu do zdrowia i być gotowym do gry w czwartkowy wieczór kiedy Roma zmierzy się na Olimpico z Salzburgiem.

Początkowa prognoza powrotu angielskiego napastnika wynosiła około 10 dni, ale Sky Sport donosi, że Abraham będzie mógł zagrać zakładając specjalną maskę z carbonu. Decyzja będzie jednak należała do piłkarza i będzie zależna od komfortu, jaki maska zapewnia w stosunku do bolącego oka.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • RomanoItaliano
  22 lutego 2023, 21:17

  Moze mu się od tej maski lepiej piłka odbije

  • matekson
   22 lutego 2023, 21:56

   Jak nie będzie mierzył to może zacznie trafiac

 • Canis
  22 lutego 2023, 22:20

  Widzę jakiś zestaw niepoprawnych optymistów się zebrał 🤣😂 Na te jego koślawce mu przecież maski nie założą.

 • riss
  22 lutego 2023, 22:47

  W tej masce wyglada lepiej niż bez :). Tak poważnie to pewnie zagra od początku, jak będzie się miotał to w przerwie Jose go zmieni. Z okiem czy bez nie wierze że zrobi różnice, co najwyżej trochę zmęczy obrońców przeciwnika.

 • samber
  23 lutego 2023, 01:14

  Chciałem powiedzieć, że w sumie to tak bardzo go nie potrzebujemy, ale jak pomyślałem jakie mamy alternatywy, to zmieniłem zdanie :) Chyba jednak jesteśmy skazani na Abrahama, bo na zmianę koncepcji gry nie ma co u Mou liczyć, tak to się w Romie porobiło :(

 • Totnik
  23 lutego 2023, 07:24

  Może zacznie grać jak ten zamaskowany w Napoli ? :)

 • Quattro
  23 lutego 2023, 07:46

  Czarna maska, nawet nie widać, że ją nosi.

  • Canis
   23 lutego 2023, 14:30

   Spoko. Przynajmniej będzie miał na co zwalić swoją koślawość. Popierdzi coś o dyskomforcie z powodu maski i dalej Rzym będzie go kochał.