Abraham ryzykuje brakiem powołania na Mistrzostwa w Katarze

Sezon w wykonaniu Tammy'ego Abrahama nie należy do udanych, a może okazać się jeszcze gorszym, ponieważ napastnik Romy wciąż czeka na ostateczną decyzję trenera reprezentacji Anglii, Garetha Southgate w sprawie nadchodzących Mistrzostw Świata w Katarze.

fot. © asroma.com

Tammy Abraham czeka aż któryś z jego trzech telefonów zadzwoni, a na ekranie wyświetli się numer Garetha Southgate’a, który potwierdzi jego udział w Mistrzostwach Świata w Katarze. 

Jak donosi Il Tempo, jest spora szansa na wykluczenie Abrahama z listy Southgate’a, biorąc pod uwagę zaciętą rywalizację o miejsce u boku Harry’ego Kane’a.

Włoska gazeta twierdzi, że Callum Wilson z Newcastle i Ivan Toney z Brentford znajdują się na ten moment na prowadzeniu.

Jednak Toney jest objęty śledztwem pod kątem obstawiania meczów. Potencjalny wyrok może zmniejszyć jego szanse na powołanie, a tym samym otworzyć furtkę przed Abrahamem dając mu ostatni promyk nadziei przed pierwszym gwizdkiem w Katarze.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • majkel
  9 listopada 2022, 11:32

  Jakby ktoś nie zrozumiał dlaczego napisałem o trzech telefonach: to nawiązanie do zdjęcia z podróży do Genui, gdzie Abraham pozuje z trzema telefonami. To było prawie miesiąc temu. Na tamten moment Abraham miał więcej telefonów niż bramek w Serie A. Trzy tygodnie później, status quo został zachowany.

 • Totnik
  9 listopada 2022, 11:57

  Szkoda może by go tam naprawili a tak to training camp z Jozkiem, wiadomo jak się skończy

 • ares
  9 listopada 2022, 12:32

  Niech siedzi w domu, na taki wyjazd trzeba zapracować. Biorąc pod uwagę obecny sezon nie widzę powodu, dla którego miałby jechać, nawet kosztem jakiegoś młodego napastnika.

 • Jacek
  9 listopada 2022, 16:04

  Jakby taki papudrok pojechał na mistrzostwa, to znaczy ze Anglia nie jest w gronie faworytów

 • Romulus
  9 listopada 2022, 18:13

  Zastanawiam się, co byłoby lepsze dla Romy – odpoczynek Abrahama czy mundial? W praktyce ten drugi prawdopodobnie też byłby tylko obozem treningowym, ale może treningi w innym otoczeniu by mu pomogły ;P