Roma wraca po Aouara

Zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Świata będą również okresem, w którym rozpoczną się zimowe ruchy transferowe klubów. W mediach zaczynają się powoli pojawiać plotki również na temat Romy. Jednym z zawodników, który może znaleźć się w orbicie zainteresowania Giallorossich jest Houssem Aouar.

fot. © ol.fr

W oczekiwaniu na przerwę na starcie Mistrzostw Świata, która usankcjonuje pierwszą część sezonu, Tiago Pinto nie ustaje w monitorowaniu rynku w celu wzmocnienia kadry Giallorossich. Według doniesień Calciomercato.com Giallorossi podobno powracają po Houssema Auoar, pomocnika Lyonu, którego kontrakt z Lyonem wygasa w czerwcu przyszłego roku.

Linia pomocy Giallorossich boryka się z problemami od początku sezonu, kiedy to kontuzje wykluczającą go z całej rundy zimowej odniósł Wijnaldum. Jego zmiennicy, poczynając od Camary, a kończąc na Bove nie przekonują Mourinho. W takiej sytuacji nie wykluczone, że klub mógłby postarać się sięgnąć po piłkarza Lyonu. Francuski klub byłby gotowy sprzedać zawodnika już w styczniu, by nie stracić go za darmo w czerwcu. Nie jest to jednak jedyna opcja, którą rozważa Pinto. Menedżer Giallorossich nadal myśli również o Frattesim (z Bove lub Volpato jako kartami przetargowymi) oraz Rusłanie Malinowskim, któremu również wygasa latem kontrakt z Atalantą.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Omen
  27 października 2022, 17:14

  Chłop rozegrał w tym sezonie 170 minut. Rozumiem że chcemy zachować poziom na środku pomocy? Może w takim razie ściągniemy z wypożyczenia Villara? Efekt pewnie będzie podobny.

  PS. No dobra, nie jesteśmy w komfortowej sytuacji do wybrzydzania, może już sama dodatkowa para nóg zrobi swoje…

  • Felek
   27 października 2022, 18:30

   Ale chyba w 12 nie pozwolą nam grać xD

 • mold
  27 października 2022, 18:05

  Nie wiem jak motorycznie wyglada Francuz, za to wiem że Frattesi to szybki pomocnik, a chyba mamy dość Stojanowów w środku

  • Abraham
   27 października 2022, 18:19

   Frattesi będzie za szybki. Nasze napadziory połamią nogi.

 • riss
  27 października 2022, 18:54

  Fratessi mocno się wyrobił po odejściu Raspadoriego, taki naturalny lider wyrasta w Sassuolo.

 • lilray
  27 października 2022, 19:45

  Wątpię aby było nas stać na Frattesiego

  • matekson
   27 października 2022, 22:21

   Mamy 30% taniej od innych :)

  • Romulus
   28 października 2022, 01:39

   @matekson

   Ale Sassuolo ma w zwyczaju żądać od Romy 30% więcej niż od innych, więc wychodzi na zero ;P

 • Canis
  27 października 2022, 23:22

  Choć uważam że to bajka, to jednak jestem absolutnie za. Za bardzo nie znam tego piłkarza ale w metryce napisane ma pomocnik a każdy markowy pomocnik, to dla Romy skarb, bo Roma obecnie, ma pomocników takich, jak Putin żołnierzy.

 • ANTI7AZIALE
  28 października 2022, 03:18

  Pierdolenie