Aktualnie na stronie przebywa 273 osoby on-line, w tym 1 użytkowników. Dzisiaj jest czwartek, 28 sierpnia 2014.
ASRoma.pl - Rozdajemy koszulki
16.02.2013; 00:34; Narfi
Komentarzy: 25

Dzięki współpracy nawiązanej z mBankiem prezentujemy Wam akcję, w której za założenie całkowicie DARMOWEGO konta otrzymacie również ZA DARMO gwarantowaną, unikatową koszulkę stworzoną przez nasz serwis specjalnie na tę okazję!

 

koszulka1

 

koszulka1

 

Co trzeba zrobić, by otrzymać którąś z powyższych koszulek? Wystarczy poświęcić raptem kilka minut na założenie DARMOWEGO konta w mBanku oraz zachować je aktywne przez co najmniej miesiąc. Nie ma żadnych innych ukrytych kosztów ani niebezpiecznych warunków – zasady są jasne i przejrzyste! Nasz serwis jest oficjalnym partnerem sponsora konkursu – mBanku!

 

Uwaga! By wziąć udział w naszej promocji, musisz mieć ukończone 18 lat!

 

Oprócz gwarantowanej koszulki możecie również wziąć udział w losowaniu jeszcze atrakcyjniejszych nagród, niefinansowanych przez nasz portal. Wystarczy na założone konto wpłacić 200zł na co najmniej 24h (po tym czasie pieniądze można wypłacić). Wówczas weźmiecie udział w losowaniu m.in. oryginalnych koszulek meczowych AS Roma lub piłki.

 

Dodatkowo mBank dał super promocje !
Premia 60 zł za otwarcie konta, 2 zł zwrotu za płatność kartą oraz dodatkowy bonus 50% premii !

 

Wszystkie informacje, regulamin i wniosek do złożenia znajduje się pod tym linkiem:

 

OdbieramNagrode.pl

 

Akcja trwa do 31 marca 2013! Zapraszamy!

--------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga! Organizatorem Promocji jest serwis OdbieramNagrode.pl. ASRoma.pl spełnia wyłącznie funkcję informacyjną, nie jest organizatorem Promocji i nie ponosi za nią odpowiedzialności.

Komentarze użytkowników:
Źródło:
josek90, dodanych komentarzy (605) / 16.02.2013; 00:56
Brzmi calkiem niezle, a ze konta akurat w mb nie mam to pewnie skorzystam:) Bardzo ciekawa inicjatywa.
szuperman23, dodanych komentarzy (1514) / 16.02.2013; 01:38
A ja mam Inteligo i na żaden MBank nie zmienie, ale koszulkę i tak chcę, także proszę wystawić takie na allegro i to nie drogo! Czekam :P
Omen, dodanych komentarzy (5829) / 16.02.2013; 01:42
Drugi wzór jest bardzo fajny, dla chętnych ciekawa promocja :)
Teddy, dodanych komentarzy (45) / 16.02.2013; 01:53
fajna ta koszulka, nie da sie zrobić na nią zapisów na forum?
FilciuASR, dodanych komentarzy (654) / 16.02.2013; 01:53
Dokładnie. Wystawić za dobrą cenkę na allegro i od razu kupuję a chętnych na pewno będzie sporo :]
Motom, dodanych komentarzy (232) / 16.02.2013; 02:40
a może by tak znów zrobić własną inicjatywe z własnymi koszulkami Lupi Polacchi ? tylko potrzeba dobry materiał + dobry wzór, za takie coś każdy z nas wypłaci od strzała. Jeśli ktoś jest ogarnięty w tym temacie to fajnie jakby coś ruszyło..;-) Pozdro!
igorro, dodanych komentarzy (1176) / 16.02.2013; 08:56
Świetne koszulki !
kaos84, dodanych komentarzy (402) / 16.02.2013; 09:04
A ja mam konto w mbanku to znaczy że dostanę koszulkę :P albo co miał bym zrobić ?
scythese, dodanych komentarzy (5484) / 16.02.2013; 09:14
miałem podobną koszulkę kupiłem na allegro. Po 5-6 praniach już prawie napisu nie widać.
matekson, dodanych komentarzy (1978) / 16.02.2013; 09:25
Bardziej niż koszulki ciekawi mnie jakiś wyjazd do Rzymu na mecz :P
swergoc, dodanych komentarzy (251) / 16.02.2013; 09:39
Szkoda, mam konto w mBanku od paru lat...
tottizielin, dodanych komentarzy (119) / 16.02.2013; 10:29
koszulka *********, ale nie mam 18-stki :/
sko, dodanych komentarzy (114) / 16.02.2013; 10:35
Złożyłem wniosek, mam nadzieję, że nie ma tak ŻADNYCH ukrytych opłat i nie będę musiał prowadzić tego konta i po miesiącu spokojnie zamknąć również bez opłat.
Ktoś może to potwierdzić? bo na bankowościach się nie znam w ogóle, a kurier z dokumentami zajedzie w przyszłym tygodniu i można się jeszcze wycofać;P
haski166, dodanych komentarzy (51) / 16.02.2013; 11:05
...Od dwóch godzin rodziców męczę o to konto :P

a z tym Allegro to wcale nie głupi pomysł :D
denis256, dodanych komentarzy (14) / 16.02.2013; 11:13
Jakby co to polecam taką strone - http://cupsell.pl (To nie jest reklama). Można tam zrobić koszulki z własnym wzorem a nawet założyć swój sklep za darmo bez żadnych kosztów. Tam można by było sprzedawać koszulki Lupi Polacchi. Wystarczy dodać wzór jakąś niedużą marżę?
riss, dodanych komentarzy (4477) / 16.02.2013; 11:23
Ja też podobnie jak wy wolę kupić tą koszulkę niż zakładać kolejne konto w jakimś śmiesznym banku :).
orlando, dodanych komentarzy (8) / 16.02.2013; 11:55
Ja mam konto (eKonto) w mbanku od 2008 roku, choć obecnie nie używam w ogóle. Jeszcze 2 lata temu bym polecił, ale teraz, kompletnie odradzam. Raz - zmieniają regulamin co 2/3 tygodnie i to nie jeden czy dwa paragrafy ale całe mnóstwo. Dwa - jest dużo opłat, niskich, ale są, m.in. za prowadzenie karty (2 zl/mc), za wypłaty z bankomatów (5 zl/mc). W porównaniu do takiego Alior Sync, którego teraz używam - jest ogromna różnica.
Wciskają już widzę jakieś premie i promocje bo grono użytkowników się kurczy i to znacząco :/
swergoc, dodanych komentarzy (251) / 16.02.2013; 13:45
Chyba trzeba sprostować kilka informacji, żeby co poniektórych nie wprowadzać w błąd.
1. Otworzenie i prowadzenia konta w mBanku jest całkowicie bezpłatne!
2. Jeżeli ktoś chce do tego konta kartę debetową to koszt jej użytkowania wynosi 2zł miesięcznie, jeżeli obrót na tej karcie nie przekroczy 100zł (albo 200zł, nie pamiętam w tej chwili).
3. Opłata 5zł za wypłaty bankomatów dotyczy wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce. Nie trzeba tego wykupywać. Za darmo można wypłacać z takich bankomatów jak Euronet, Cash4you, BZ WBK, a jest ich mnóstwo.
Konto można spokojnie zamknąć, jeżeli się uzna, że nie chce się go mieć. Najłatwiej wtedy podjechać do oddziału mBanku, ale nie jest to konieczne. Tam dają formularz, wypełnia się go i to wszystko. Konto zamknięte, bez żadnych kosztów z tym związanych.
Maczo, dodanych komentarzy (528) / 16.02.2013; 14:05
Jeśli wszystko jest za darmo, możemy dostać koszulkę swojego klubu, do tego drugi wzór jest bardzo fajny, dlaczego nie?

Dla mnie świetna inicjatywa, kto nie chce to nic nie robi, nie ma co marudzić nawet, bez przesady.

odbieramnagrode, dodanych komentarzy (2) / 16.02.2013; 14:45
-konto w mbanku jest w 100% darmowe. Jedynie, że będziecie chcieli karte to 2zł /mc

-po otrzymaniu koszulki można bez problemu skasować konto w takim razie polecam konto bez karty czyli darmowe

-koszulkę można otrzymać tylko przy założeniu konta w mbanku przez nasz link - nie będziemy wystawiać tej koszulki na aukcje
completny, dodanych komentarzy (1793) / 16.02.2013; 18:07
Super, ale ja mam konto w Banku Zachodnim i nie mam zamiaru go zmieniać, bo jest lepszy od mBanku :P Dziękuję.
Ryan, dodanych komentarzy (200) / 16.02.2013; 19:01
mBank nigdy.Co chwilę widzę we Wrocławiu samochody z napisami mam konto u nich odradzam albo że oszuści.
odbieramnagrode, dodanych komentarzy (2) / 17.02.2013; 16:31
Ja mam i polecam :)

-za kartę płace 2zł /mc inne banki mają po 5-7zł /mc

oczywiście kto chce koszulke to może wybrać opcje bez karty i po otrzymaniu koszulki może skasować konto - bez karty jest darmowe
akustyk, dodanych komentarzy (16) / 27.02.2013; 19:05
Siema ,ej mam prośbę możecie wysłać konkretny link z formularzem już ,bo jak wchodzę na to "złóż wniosek" to jest inny niż w tej miniaturce.
z góry dzięki:)
akustyk, dodanych komentarzy (16) / 27.02.2013; 19:07
To jest wniosek (numer AAP031124171)?