Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Aktualnie na stronie przebywa 195 gości oraz 26 użytkowników!

Raport pomeczowy: ACF Fiorentina vs. AS Roma

ACF Fiorentina
2:4
AS Roma

Dwa gole Gersona, Giallorossi odrabiają: FIORENTINA - ROMA 2-4

Mimo pierwszych straconych w tym sezonie w lidze bramek na wyjeździe, zespół Giallorossi poradził sobie z Fiorentiną. Podopieczni Eusebio Di Francesco wygrali we Florencji 4-2, a jednym z głównych bohaterów był Gerson, który zaliczył dwa trafienia. Po bramce dołożyli po przerwie Manolas i Perotti. Zespół Romy wygrał dwunasty wyjazdowy mecz z kolei w Serie A i ustanowił tym samym ligowy rekord, który dzierżył przed tą kolejką z Interem. Kolejnymi dobrymi informacjami są wpadki drużyn z czołówki. Swoje mecze zremisowały bowiem Inter i Napoli. Roma odrobiła też trzy oczka do Lazio, którego spotkanie odwołano. Teraz czeka nas przerwa reprezentacyjna, a po niej mocne uderzenie w postaci derbów Rzymu.

2-4 Perotti 88'

ROMA (4-3-3): Alisson - Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov - Nainggolan, Gonalons, Pellegrini (Strootman71') - Gerson (Defrel 82'), Dzeko, El Shaarawy (Perotti 66')
Ławka: Lobont, Skorupski, Jesus, Moreno, Emerson, Castan, Strootman, De Rossi, Ünder

FIORENTINA (4-3-3): Sportiello - Gaspar, Astori, Pezzella, Biraghi - Veretout, Benassi, Badelj (Sanchez 74') - Dias (Eysseric 83'), Simeone, Chiesa (Babacar 74')
Ławka: Dragowski, Cerofolini, Cristoforo, Lo Faso, Milenkovic, Olivera, Saponara, Hugo, Zekhnini

Żółte kartki: Pezzella (Fiorentina), Gonalons (Roma).

Widzów: 25026

Karma: +0
05.11.2017; 16:56 źródło: własne dodał: abruzzi

Komentarze (32)

Profil E-mail PW
volt17 Dodano: 13 dni temu | Karma: 3
Najbardziej mi się podobało, że jak było średnio i Viola się rozkręcała, to Roma potrafiła wrzucić wyższy bieg i wszystko wyjaśnić :D Grazie!
marbas Dodano: 13 dni temu | Karma: 0
Brawo! I połowa to była typowa wymiana ciosów. Dość mocno szwankowała nam gra w defensywie, w przeciwieństwie do ataku, gdzie świetnie pokazał się Gerson strzelając 2 bramki! W II połowie poprawiliśmy grę w obronie a w ofensywie ciągle pokazywaliśmy się z dobrej strony. Gerson świetna gra, dużo walki no i oczywiście 2 gole. Perotti wchodzi z ławki i pokazuje, że obecnie gra na kosmicznym poziomie. Alisson po raz kolejny cudownie broni. Było kilka słabszych punktów (głównie gra obronna) ale ogółem dobry mecz w naszym wykonaniu co zresztą pokazuje wynik. FORZA ROMA!
zolter Dodano: 13 dni temu | Karma: -1
Gerson 2 gole strzelone sensownie a nie na pałe a w dodatku starał sie cofać i bronić. Może coś z iego jeszcze bedzie pod wodza DiFra?

Za to Perotti jest w takiej formie że na skrzydłach powinni grać ES92 i własnie Diego.
raven666 Dodano: 13 dni temu | Karma: 1
brawo. fajnie że potrafili się podnieść po przerwie. Gerson wykończenie akcji - poezja:)
PS. Ten Chiesa to skóra ściągnięta z ojca. Niezły gracz.
Raszid Dodano: 13 dni temu | Karma: 0
Jak w gwiezdnych wojnach. :D Gerson przebudzenie mocy. :) Nie wiem co brał ale niech nie zmienia dilera. :)
Mikesss Dodano: 13 dni temu | Karma: 0
ja mam mieszane uczucia co do Gonalonsa.. okey w rozegraniu i odbiorze bylo w miare okey, mial kilka ciekawych zagran ale dwa razy zdarzyly mu sie straty w srodku pola ktore mogly spowodowac stracenie gola.. i zdarza mu sie to dosc czesto. Strasznie mnie to w nim irytuje, bo traci te pilki w momencie gdy zaczyna je holowac, pozniej idzie wslizg przeciwnika i nagle stwarza sie bardzo grozna sytuacja

Gerson sie przebudzil... dla mnie on bardzo dobrze gra w destrukcji, dobrze naciska na przeciwnika i wie kiedy wstawic noge. Mysle, ze ten chlopak po tym meczu zyska pewnosci siebie i bedzie naszym duzym wzmocnieniem! Brawo. Jest bardzo wszechstronny
Aliszja Dodano: 13 dni temu | Karma: 1
Ja moze mnie optymistycznie. Zaczne od pozytywu. Ciagle rotacje mi sie podobaja i mysle, ze buduja w druzynie poczucie kolektywu. Gerson popisal soe dwoma strzalami ale nie wiem na ile to talent, a na ile dzien konia. W obronie byl slaby. Pierwsza bramka Fiory to jego wina, bo nie zdarzyl za atakujacym. Allison ok. Manolas musi wrocic do formy. Zmeczenie widac po Kolarovie i Dzeko. Pellegrini bardzo slabo. Gonalons nie kontrolowal meczu i tempa. Radja, faraon i perrotti na plus. Defrel to gruby beton. Uwazam, ze mecz mocno szczesliwy, a chlopakom przyda sie przerwa na odpoczynek. No i Inter i Naplety pogubily punkty. Z usmiechami wchodzimy w przerwe reprezentacji. Forza!
CanisLupus Dodano: 13 dni temu | Karma: 1
W sumie dobry mecz całego zespołu. Gerson fajna odmiana w ofensywie, choć pierwszy gol dla Violi na jego konto. Zespół pracował kolektywnie, pod batutą Radji "na sterydach". Dla mnie gracz meczu. Trochę poniżej oczekiwań Dżeko i Koralov ale oni grają najwięcej. Gonalons gra niedokładnie i nieodpowiedzialnie, choć zasuwa i się nie opiepsza. Ogólnie mecz kontrolowany przez lepszy zespół.
Zgadza sie, pierwsza bramka na konto Gersona. Ale i tak uwazam ze w pressingu jest dobry..
Radja dzisiaj byl niesamowity pod wzgledem wydajnosci
Totnik Dodano: 13 dni temu | Karma: 0
Sam nie wiem czy wole 0-1 czy zamanowanie i 2:4 no ale 3 pkt najwazniejsze. Inter i Napoli umoczyly wiec kolejka bardzo pozytywna dla Nas. GRAZIE ROMA.

Gerson wypalil ? Jeszcze Bentley jakby zaczal grac to w ataku o Salahu zapomnimy :)
abruzzi Dodano: 13 dni temu | Karma: 4
Jak mimo tylu prostych błędów wygrywamy 4-2 we Florencji, to jest świetnie. Do przerwy po raz pierwszy widzieliśmy zemanową Romę, bez środka pola, strzelającą i tracącą, po zmianie stron to był już zespół z ostatnich meczów ligowych, nie pozwalający na wiele Fiorentinie, poza stratą Gonalonsa. Francuz to gość dziwny. Z jednej strony rozgrywa naprawdę ciekawie, z drugiej traci takie piłki, jakich by chyba nie stracił piłkarz Primavery.

Di Fra, po odzyskaniu Szarego, który grywał na początku sezonu różnie, teraz odbudował definitywnie Gersona, który dawał już wcześniej pozytywne sygnały, ale te dwa gole powinny go nieźle ponieść. Teraz czas chyba na Bruno Peresa, a potem kto wie, może Castan :)

Przerwa niektórym się przyda, choć nie wszystkim będzie to dane, bo wielu graczy jedzie na reprezentacje. Dobrze przede wszystkim, że Dzeko nie jedzie, bo potrzebuje odpoczynku. Nie wiem czy Kolarov został już powołany czy nie, ale w jego przypadku rysuje się to nieciekawie, bo Serbowie lecą do Chin i do Korei :/
Moze Emerson wroci i da oddech Kolarkowi ?
Wuju Dodano: 13 dni temu | Karma: 0
Kolarov oczywiscie powolany.

Co do Romy ! nie wazne ile... wazne, ze 3 pkt
Totnik Dodano: 13 dni temu | Karma: 3
zakladajac ze wygramy ze Sampa (wow ale ze mnie optymista) to tylk 2 pkt straty do lidera :D
samber Dodano: 13 dni temu | Karma: 0
Dziś mi najbardziej zaimponował trener. Zespół mu się rozłaził w pierwszej połowie, ale on to wytrzymał, potrafił ich wzmocnić. To że rywal się wymęczy to było oczywiste. Ważniejszym było abyśmy zachowywali koncentrację i konsekwencję w grze, co momentami traciliśmy w I połowie. I jeszcze dobre rotacje. Po raz kolejny zdejmuję czapkę przed Di Francesco. Jak da dupy to będę krytykował, ale dziś pełny szacun. Ma coś w sobie ten gość, że zawodnicy u niego grają. Czasem robią błędy, ale grają.
mold Dodano: 13 dni temu | Karma: 0
Z takich momentów, to najbardziej, poza super wykończeniem przy drugiej bramce Gersona, warto przyjrzeć się bliżej przyjęciu Perottiego przy 4 bramce :)

Dobra kolejka, wyścig trwa ! Juve jedzie na Sampę, Napoli zmierzy się z Milanem, a my Derby z Lazio, po następnej serii czołówka może wyglądać zupełnie inaczej.
AlexGenoaRossoblu Dodano: 13 dni temu | Karma: 0
Teraz już wiem dlaczego tak gloryfikowaliście Gersona, jak wchodził w meczu z Chelsea :D Roma na poważnie może wyjść na przekór wszystkiemu i walczyć o scudetto. Ciekaw jednak jestem, jak pod koniec listopada poradzicie sobie na dwóch frontach - najpierw derby Rzymu, a zaraz potem starcie z Atletico w Lidze Mistrzów. Wnioskując po ostatniej formie, można jednak być dobrej myśli.
Aby tylko z reprezentacji wrócili wszyscy cali.
Alex, skoro tak uwaznie sledzisz poczynania Romy to pewnie zauwazyles ze nasz trener dosc rotuje skladem (jedynie Dzeko i Kolarov za duzo nie odpoczywaja), czyli co do walki na kilku frotnach mozna byc spokojnym :)
jaws Dodano: 13 dni temu | Karma: 5
Można na ciut odrobine optymizmu sobie pozwolić - diFra pokazuje, ze przez przypadek w Romie nie jest.
Mam tez wrażenie, ze Lucek to taki człowiek-skurwie**l jest - wredny, obrażalski, zniszczy chłopaka (Gerson vs Juve) aby tylko postawić na swoim i coś udowodnić, do tego ewidentne faworyzował swoich ulubieńców i wyraźnie dzieli zespół na pierwsza 11 i rezerwę. Z kolei diFra jest dobrym człowiek, chce żeby jego gracze czuli się dobrze i pracuje indywidualnie nad odzyskiem, powrotem do formy. Co więcej myśle, ze to co się dzieje z Gersonem teraz to w 90% wynik rozmowy i wsparcia trenera niż zmian treningu, taktyki etc.
Mocno liczę, ze diFra zostanie z nami na długo i zbuntuje swoją legendę trofeami (to już ciut więcej nic odrobina optymizmu :)
Totnik Dodano: 13 dni temu | Karma: 1
Bo Lucek to jest kawal ch... udowodnil to z Tottim, mam nadzieje ze szybko o nim zaponimy i Eusebio wytarga przynajmniej takie same wyniki, w LM juz mu sie wiedzie lepiej (mowa o amerykanskiej erze Lucka oczywiscie)
karolejro Dodano: 13 dni temu | Karma: 2
Jeszcze trochę i podziekujemy Sabatowi za Gersona, prawda Totniku?
Augusto Dodano: 13 dni temu | Karma: 0
Powolna odbudowa Gersona to oczywiście kwestia psychiki i podejścia trenera. Spalletti ewidentnie chciał gościa poniżyć. Fajnie, że każdy zawodnik może czuć wsparcie Di Francesco. Żeby kurna ten Defrel coś ruszył :/// Przecież to jest dramat największy. Czechu wracaj bo Dzeko będzie grał po 45 minut na wiosnę.
AlexGenoaRossoblu Dodano: 13 dni temu | Karma: -2
Totnik - zauważyłem, oczywiście. Nasuwa mi się jedynie pytanie, jak długo zmiennicy utrzymają wysoki poziom? Bo gracze typu Schick, Pellegrini czy Gonalons nie zachwycają. Ciekawe czy Gerson miał tylko przebłysk formy czy na dłużej będzie zachwycał? Spośród piłkarzy, którzy nie mają wiele odpoczynku dodajmy jeszcze Fazio. Nie ukrywam, że jestem zachwycony postawą tego obrońcy w bieżącym sezonie i mam nadzieję, że swoje dobre występy przełoży też na reprezentację Argentyny :)
Prezes Dodano: 13 dni temu | Karma: 4
@AlexGenoaRossoblu
Pellegrini nie zachwyca?
weź się chłopie przestań kompromitować i nic więcej tutaj nie pisz...
Roman Dodano: 13 dni temu | Karma: 0
Kolejne 3 pkty, jest bardzo dobrze jak dotąd. Oby tak dalej
FORZA !
Jeden słabszy mecz Lorenzo i już nie zachwyca? Schick w ogóle nie gra to jak ma zachwycać? Alex zastanów się trochę co piszesz, bo czasami straszne głupoty z tego wychodzą.
Aktualnie mamy dwóch zawodników u których chciałoby się widzieć zmianę jakościową: Peres i Defrel. Co się dzieje z Peresem to ja nie umiem zrozumieć. Defrel? - myślę, że będzie dobrze, poczekajmy. I oczywiście kontuzjowani, ale to inna rzecz.
Jest jeszcze Under, ale zakładam, że on potrzebuje czasu.
Wuju Dodano: 12 dni temu | Karma: 1
Jak tak siedzisz Fazio to dziś ewidentnie spartolil na 2:2. Wliczajac Moreno mamy fajna 4 w środku. Każdy z nich mimo wszystko zawsze cos umi spitolic :) Alex jeśli masz pisać głupoty to se daj spokój. Oprócz Dzeko i Kolarova na wszystkich pozycjach sa rotacje,choć nawet i serb odpoczal z Bologna troche. O co Ci chodzi?
Bobson Dodano: 12 dni temu | Karma: 0
Wow... Gerson, wow DiFra...
Bardzo się cieszę, że tak dobrze idzie nam na wyjazdach, bo te mecze są o wiele trudniejsze niż te domowe. Gerson na prawym skrzydle przed meczem wyglądał dziwnie ale efekt mnie powalił. Fajnie, że chłopak się podniósł bo żal było patrzeć jak Serie A go przygniotła... DiFra świetnie czuję ten zespół i widać, że w tym wypadku rotacja ma sens.

Plus dla Manolasa za gola, mam nadzieję, że w nowym kontakcie znajdzie się większa klauzula i jednak zostanie, bo obronę trzeba budować wokół niego. Brawa również dla Naingollana, który dziś był motorem napędowym większości akcji. Perotti i kolejny gol nie z karnego to także dobry prognostyk.

Odpoczynek dla Dzeko i Kolarova bardzo wskazany. Pellegrini dziś tylko poprawnie.
Totnik Dodano: 12 dni temu | Karma: 2
a Schick jak moze nie zachwycac jak jeszcze nie zagral ani minuty ? :D
samber Dodano: 11 dni temu | Karma: 0
Schick grał 15 min przeciwko Veronie i nie pokazał nic ciekawego. Ale zgodzę się, że ten krótki występ po długiej przerwie nie może być podstawą do ocen.